TurkNet yetkili birine nasıl ulaşabilirim?

Canopat

Kilopat
Öncelikle merhaba, internet için başvurdum ama kafayı yemek üzereyim. Kaldığım yurtta adresimi doğru düzgün bilen yok. Şu an yurdun olduğu muhitte 2. Etapta kalıyorum, adresi verdikten sonra kurulum ekibi arayıp adresin yanlış dedi. Bugün değişiklik onaylandı, hızlı işlemi arayıp onaylattım şu anki adresimi bana okudu. Doğru adres olmasına rağmen kurulum ekibi aradı adresin yanlış dedi. Bu sefer 171 olan No'mu 172 olarak değiştirttim sıra sıra deniyorum. Lütfen biri bana yardım etsin artık buranın internetiyle derse bile zor giriyoruz ve adres değişikliği isteyince hemen olmuyor.

1 Adres meselesi önemli. Gidip doğru düzgün öğren bence.
2 Bende birkaç gün önce Turknet ten internet bağlattım. Şimdi keyif içinde internete bakıyorum.
3 Turknet in müşteriler için uygulaması ve websitesi var. Ordan bak belki bişeyler bulabilirsin. 0850288080 sesli yanıt sisteminin numarası. Site Online İşlemler - TurkNet

1 Adres meselesi önemli. Gidip doğru düzgün öğren bence.
2 Bende birkaç gün önce Turknet ten internet bağlattım. Şimdi keyif içinde internete bakıyorum.
3 Turknet in müşteriler için uygulaması ve websitesi var. Ordan bak belki bişeyler bulabilirsin. 0850288080 sesli yanıt sisteminin numarası. Site Online İşlemler - TurkNet
Hocam normalde perşembe olması gereken internet hala yok. Resmen TurkNet ile aile olduk 4 günde 10 aramam var galiba. Biri bağlanıyor bana yanlış bilgi veriyor. Online bize ulaşın kısmında ne zaman güncellenir dedim, güncellendi diye zaten yanlış olan adresimi girip iletmiş. Haliyle adam da bana yanlış adresin diyor. TurkNet ile Türk Telekomun birlikte çalışması eziyet resmen.

Hocam normalde perşembe olması gereken internet hala yok. Resmen TurkNet ile aile olduk 4 günde 10 aramam var galiba. Biri bağlanıyor bana yanlış bilgi veriyor. Online bize ulaşın kısmında ne zaman güncellenir dedim, güncellendi diye zaten yanlış olan adresimi girip iletmiş. Haliyle adam da bana yanlış adresin diyor. TurkNet ile Türk Telekomun birlikte çalışması eziyet resmen.
1 Acele ettirme. Hemen olmasını bekleme.
2 Kurulum için gelmeden önce kağıtlarını hazır et.
3 Türk telekom altyapı için çalışıyor yoksa bişey yaptıkları yok. Gelecekler kabloları takacaklar gidecekler. Ondan sonra turknet gelecek. Turknet kendisi işey yapamaz.

1 Acele ettirme. Hemen olmasını bekleme.
2 Kurulum için gelmeden önce kağıtlarını hazır et.
3 Türk telekom altyapı için çalışıyor yoksa bişey yaptıkları yok. Gelecekler kabloları takacaklar gidecekler. Ondan sonra turknet gelecek. Turknet kendisi işey yapamaz.
Kağıtlarımı imzaladım zaten, bir kurulum kaldı onda da bir adres değişikliği yapsam 2 gün sürüyor. Bu adresi de yanlış onaylatırsam artık ne yaparım bilmiyorum.

Hocam yurdun sorumlusuyla görüştüm onun dediği adresi verdim, ondan bile emin değilim yani doğru mu. Bu da yanlışsa belediyeye gideceğim herhalde, nerden öğreneceğim bilmiyorum.
Yurda nasıl bağlandığını bilmiyorum. Herkesin kendi odası mı var yoksa başka bişey mi?
Telefon kablosunun yerini biliyor musun?

Yurda nasıl bağlandığını bilmiyorum. Herkesin kendi odası mı var yoksa başka bişey mi?
Telefon kablosunun yerini biliyor musun?
Telefon kablosunda sorun yok. Burası yurt olarak geçiyor ama aynı zamanda apart gibi. 2+1 yerde bir arkadaş ile kalıyorum. Kaldığım yer 2. Etap olarak geçiyor, ben diyorum ki temsilciye 2. etap yazın. O da tamam diyor ama telefonuma gelen onaylama mesajında 2. Etapla alakalı bir şey yok. Adam da arayıp yanlış adresin diyor. Bu yüzden yetkili birini istedim.
1633177938272.png

Bu yüzden erken istiyorum interneti. Bilgisayarımı yeni alıp apar topar buraya geldim, ne oyunum var ne ilgileneceğim bir şey. Ders bile kasıyor. Normalde sorun olmasa perşembe bağlanacaktı, bu benim canımı sıkıyor.

Telefon kablosunda sorun yok. Burası yurt olarak geçiyor ama aynı zamanda apart gibi. 2+1 yerde bir arkadaş ile kalıyorum. Kaldığım yer 2. Etap olarak geçiyor, ben diyorum ki temsilciye 2. etap yazın. O da tamam diyor ama telefonuma gelen onaylama mesajında 2. Etapla alakalı bir şey yok. Adam da arayıp yanlış adresin diyor. Bu yüzden yetkili birini istedim.
Eki Görüntüle 1178519
Bu yüzden erken istiyorum interneti. Bilgisayarımı yeni alıp apar topar buraya geldim, ne oyunum var ne ilgileneceğim bir şey. Ders bile kasıyor. Normalde sorun olmasa perşembe bağlanacaktı, bu benim canımı sıkıyor.
1 Bence 7 yeterli. Benimki maksimum 12 bana yetiyor.
2 0212 703 4371 adlı numaradan biraz bekleyip müşteri hizmetlerine ulaşabilirsin.
3 Uygulamadan veya internet sitesinden adres girilebiliyor mu bakabilirsin.
4 O zamana kadar sohbet edebiliriz istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı