TurkNet yüksek ping ve jitter

aprusier

Hectopat
Daha bugün 4 saat önce fiber özgür iletişim bağladılar ama ekte gördüğünüz gibi rezalet ping ve jitter değerleri alıyorum ve üstelik testi 10 dakika aralıklarla tekrar tekrar yaptım ve sonuç aynı. Gerçekten TurkNet'e laf atanları umursamıyordum ama neden olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum. Berbat bir kalite. Pişmanım. Almayın aldırtmayın çünkü sizi reklamlarla oyuna getirebilirler.

Edit: 2. bir test daha ekledim bu seferki daha da rezalet. Istanbul'un göbeğinde fiber internet ile İstanbul sunucularından aldığım değerlere bakın.

Dosya Ekleri

• 12312312312.PNG
    12312312312.PNG
    41 KB · Görüntüleme: 86
  • assad111.PNG
    assad111.PNG
    39,3 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleme:
Daha bugün 4 saat önce fiber özgür iletişim bağladılar ama ekte gördüğünüz gibi rezalet ping ve jitter değerleri alıyorum ve üstelik testi 10 dakika aralıklarla tekrar tekrar yaptım ve sonuç aynı. Gerçekten TurkNet'e laf atanları umursamıyordum ama neden olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum. Berbat bir kalite. Pişmanım. Almayın aldırtmayın çünkü sizi reklamlarla oyuna getirebilirler.

Testi internet bağlantısı yapıldıktan 24 saat sonra tekrar yapın aynı sonuçlar çıkıyor ise arıza kaydı bırakın bölge ağında servis hizmeti iyi ise hemen çözerler fakat servis hizmeti iyi değil ise sorun yaşayabilirsiniz.

Geri
Yukarı