TurkNet zam geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar arkadaşlar. Geçenlerde telefonuma TürkNet'ten bir mesaj geldi ve temmuz ayında internet ücreti 98TL olacakmış. Bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Bu zamlar şu anki durumda mantıklı mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
98 TL mi ? Benim bildiğim 85 TL olacak, bana öyle mail geldi.

Merhabalar arkadaşlar. Geçenlerde telefonuma TürkNet'ten bir mesaj geldi ve temmuz ayında internet ücreti 98TL olacakmış. Bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Bu zamlar şu anki durumda mantıklı mı sizce?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

"Ağam siz zam'ın zam'a zamlanmasını gördünüz?" :D

Bu da benden.

Arkadaşlar 35 Mbps üzeri için 85 Ti o 98 oldu 75 TL alanla da 88 oldu kafalar karışmasın bu konu ile ilgili konuyu açmıştım. Kısaca kim ne kadar ödüyorsa 13 tl ekleyecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı