TurkNet zamından sonra önerebileceğim ISS'ler

arcaq

Hectopat
Makaleler
7
Yer
9 Realms
1. Netspeed.
Taahhütsüz, gayet iyi, nadiren sorunlar yaşanıyor, fiyatını hak ediyor.

2. Comnet.
Netspeed gibi, kötü değil ama mükemmel değil, fiyatı için muhteşem.

3. Millenicom.
Bildiğim kadarıyla bu diğer ikisinden de pahalı, ama bu ISS'de iyi, en azından abartılı şekilde pahalı değil.

4. TurkNet.
Tek kelime: Zam :D, 4. sıralamayı hak eder 250 TL fiyatı ile.

(Bu liste sadece benim görüşüme bağlı, tam kesin olmayabilir)

Comnet nerede olursan ping yüksektir. Whatshapp'tan görüntülü konuşunca yeniden bağlanıyor hatası yaşıyorum mobil veriyi açınca düzeliyor sebebini bulmak mümkün değil. Ping yüksek diye mesaj atarsanız güzel cevap almazsınız adamlarda haklı piyasanın en ucuzunu istiyorsan düşük ping, normal kalite beklemeyeceksin. Ön ödemeli olduğu içinde gidemiyorum bitmesini bekliyorum. Netspeed bir ara berbat oldu sonra kapasite yükseltti zam yaptı Türk Telekom'dan daha kaliteli hizmet verdi sıfır sıkıntı düşük ping. Şimdi yine Netspeed kapasite artırımı yapıyor sıkıntıları var. Millenicom bana samimi gelmiyor. Türknet gibi firmayı şuan da kullanan zaten enayidir. Birisi zam yapınca yüklenme olmasın diye herkes zam yapıyor herkes Netspeed gelse kapasite aşılır mesela. Bu TürkNET ve Türk Telekom aynı kazağın laciverti.

Netspeed bana 100mbit için 160tl gösteriyor şu an. Millenicom 150tl gösterdi. Turknet bugün zam sms'i gönderdi şubat için. Muhtemelen netspeed de zam yapacak ve uygun fiyatlı alternatif olmaktan çıkacak. Comnet görünüyor gibi bana.

Comnet nerede olursan ping yüksektir. Whatshapp'tan görüntülü konuşunca yeniden bağlanıyor hatası yaşıyorum mobil veriyi açınca düzeliyor sebebini bulmak mümkün değil. Ping yüksek diye mesaj atarsanız güzel cevap almazsınız adamlarda haklı piyasanın en ucuzunu istiyorsan düşük ping, normal kalite beklemeyeceksin. Ön ödemeli olduğu içinde gidemiyorum bitmesini bekliyorum. Netspeed bir ara berbat oldu sonra kapasite yükseltti zam yaptı Türk Telekom'dan daha kaliteli hizmet verdi sıfır sıkıntı düşük ping. Şimdi yine Netspeed kapasite artırımı yapıyor sıkıntıları var. Millenicom bana samimi gelmiyor. TurkNet gibi firmayı şu an da kullanan zaten enayidir. Birisi zam yapınca yüklenme olmasın diye herkes zam yapıyor herkes Netspeed gelse kapasite aşılır mesela. Bu TurkNet ve Türk Telekom aynı kazağın laciverti.

Usta saydıklarından sonra firma kalmadı kimi önerirsin?

Netspeed ve Millenicom geçeceğiz başka alternatif kalmadı. Şubat zamlarından sonra ucuz hangisiyse ona geçilir. Aynı mantık ve kalitede hizmet sunuyorlar.
Netspeed ve Millenicom'un da yakın zamanda zamlanacağını düşünüyorum hocam. Ha 250 olmaz 200 olabilir fiyat belki. Ben ping yükselme riskini göze alarak comnet gibi daha uygun fiyatlı bir sağlayıcıya geçmeyi düşünüyorum.

Geri
Yukarı