TurkNet'e geçilmeli mi?

Tam olarak ne kadar kesildi uzun olanlar?
5 saat sürmüştü birisi diğerini hatırlamıyorum.Uzun kesilme TTde de olmuştu ama.Kısa kesilmeler TT'de olmuyordu,Turknette oluyor.Kısa kesilme dediğim 20 sn sayfanın geç yüklenmesi gibi ve bayadır olmuyor.Oyunlarda bağlantı kopması gibi bir problem hiç yaşamadım.Bu arada davet kodu lazım olursa da atabilirim.
Keske altyapıyı devlet kursaydı da digerleri kiralasaydi.
Aynı fikirdeyiz.
Çevremde kullanan yok ondan dolayı şüpheci bakıyordum
Benim de sadece bir arkadaşım kullanıyordu o memnundu ben de öyle geçtim.En iyi yönü bence tahütsüz olması.

5 saat sürmüştü birisi diğerini hatırlamıyorum.Uzun kesilme TTde de olmuştu ama.Kısa kesilmeler TT'de olmuyordu,Turknette oluyor.Kısa kesilme dediğim 20 sn sayfanın geç yüklenmesi gibi ve bayadır olmuyor.Oyunlarda bağlantı kopması gibi bir problem hiç yaşamadım.Bu arada davet kodu lazım olursa da atabilirim.

Aynı fikirdeyiz.

Benim de sadece bir arkadaşım kullanıyordu o memnundu ben de öyle geçtim.En iyi yönü bence tahütsüz olması.
2 hafta sonra internetimi degiştireceğim eğer TürkNet'de karar kılarsam davet kodları uzun süre geçerli ise atın hocam. Atanlar arasında rastgele çeker uygularim.🙂
-------
Arkadaşlar, internet minternet yalan oldu. Servis sağlayıcıları altyapınız yok, diyor. Bazıları da port yok, diyor.🤦‍♂️

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı