TurkNet'e geçilmeli mi?

seko83

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Yaklaşık 4 yıldır Superonline kullanicisiyim paketim 16 Mbps'ye kadar sınırsız ADSL bu 4 yıllık süreçte hiç sorun yaşamadım (hiz düşmesi kopma vs ) smdi daha hızlı internet kullanmak istiyorum. TurkNet'in bulunduğum lokasyonda kendi altyapısı var ve 1000MBPS hız sunuyor ve tek fiyat 100 TL. Su an ödediğim parayla aynı TurkNet'le. İlgili biraz araştırma yaptım acaba sorun yaşar miyim bilemedim. Müşteriye teknik desteği sıkıntılı gibi sizce TurkNet'e geçmeli miyim? Kullananlardan özellikle yorum bekliyorum şimdiden çok teşekkürler 🙏

Herkese merhabalar. Yaklaşık 4 yıldır Superonline kullanicisiyim paketim 16 Mbps'ye kadar sınırsız ADSL bu 4 yıllık süreçte hiç sorun yaşamadım (hiz düşmesi kopma vs ) smdi daha hızlı internet kullanmak istiyorum. TurkNet'in bulunduğum lokasyonda kendi altyapısı var ve 1000MBPS hız sunuyor ve tek fiyat 100 TL. Su an ödediğim parayla aynı TurkNet'le. İlgili biraz araştırma yaptım acaba sorun yaşar miyim bilemedim. Müşteriye teknik desteği sıkıntılı gibi sizce TurkNet'e geçmeli miyim? Kullananlardan özellikle yorum bekliyorum şimdiden çok teşekkürler 🙏

Sanırım fiber altyapısı olanlarda sıkıntısız çalışıyor. Sende de sıkıntısız çalışacağını düşünüyorum
Bu şikayet edenlerin çoğu ADSL kullanıyor Şikayetvar üstünden baktım

Turknet'te yanlış bilmiyorsam taahhüt yok. Sorun yaşarsan anında iptal ettirebiliyorsun. Denemekten zarar gelmez bence. Turknet kullananların çok büyük çoğunluğu memnun. Benim taahhütüm bitsin ben de geçeceğim Turknet'e.

Sakın kaçırmayın hocam anladığım kadarıyla gigafiber bölgesindesiniz. Gigafiber müşterilerine özel müşteri hizmetleri var düşünmeden geçebilirsiniz.

TurkNet fiber kullanıyorum, paketim 100 Mbps ama ben 120 alıyorum. Hatay'da ADSL kullanmıştım ve berbattı ama İzmir'de Fiber'e geçtim. Öneririm.

Geri
Yukarı