TurkNet'e geçiş oluyor?

425549

Decapat
Şu anda Türk Telekom kullanıyorum ve vadettiği hızı hiçbir zaman veremediğinden dolayı interneti değiştirmeye karar verdim ve TurkNet'e geçmeye karar verdim. Aşağı yukarı 3 hafta sonra taahhüt bitecek. Kullanıcılarına geçiş süreci hakkında birkaç sorum olacak.

1- en az kaç gün önce başvurmam gerekir?

2- TurkNet size müşteri desteği konusunda bir sorun yaşattı mı?

3-hangi belgeler gerekiyor ve bunları nereye yollayacağım?

4- TurkNet'i kullanıp bırakanlar kaç ay içinde bıraktı ve neden bıraktı?

5- GigaFiber getirtebilmek için ne gerek? Şu anda oturduğum sitede 140 daire var. Bursa.

Ben turknet kullanıyorum yazlıkta VDSL 35mgbit memnunum ama kurmaları için yani cihazı getirmeleri 20 gün sürdü çok yavaşlar.

Ben TurkNet kullanıyorum yazlıkta VDSL 35mgbit memnunum ama kurmaları için yani cihazı getirmeleri 20 gün sürdü çok yavaşlar.

Evet acayip yavaşlar şu an GigaFiber için bekliom 1 hafta dendi kurulum için gelcez dediler 2 hafta oldu hala gelen giden yok.

Bundan önce de kurulum için 2.5 hafta bekletmişlerdi saha ekipleri çok yetersiz.

Arayıp şikayet ettik ekip geldi oturdu bi şey yapmadan geri gittiler 15 gün sonra tekrar gelip yaptılar.

Memnunum tek sorunu dediğim gibi çok geç geliyor olması belkide 444 0 375 i arayıp şikayet etmesek 1 ay ı bile bulurdu.

Şu anda Türk Telekom kullanıyorum ve vadettiği hızı hiçbir zaman veremediğinden dolayı interneti değiştirmeye karar verdim ve TurkNet'e geçmeye karar verdim. Aşağı yukarı 3 hafta sonra taahhüt bitecek. Kullanıcılarına geçiş süreci hakkında birkaç sorum olacak.

1- en az kaç gün önce başvurmam gerekir?

2- TurkNet size müşteri desteği konusunda bir sorun yaşattı mı?

3-hangi belgeler gerekiyor ve bunları nereye yollayacağım?

4- TurkNet'i kullanıp bırakanlar kaç ay içinde bıraktı ve neden bıraktı?

5- GigaFiber getirtebilmek için ne gerek? Şu anda oturduğum sitede 140 daire var. Bursa.
Merhabalar, https://turk.net/taahhutsayar üzerinden formu doldurmanız durumunda ilgili birimimiz taahhütünüzün bitmesine yakın arama yaparak işlemlerinizi başlatacaktır.

Adresinizde gigafiber altyapımız yoksa https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı