Turknet'e geçiş süreci

Avengers

Kilopat
Daha fazla  
Türk Telekom'dan Turknet'e geçtikten sonra Türk Telekom'u kapatmam gerekiyor mu? Yoksa bütün işlemleri Turknet mi hallediyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom'dan Turknet'e geçtikten sonra Türk Telekom'u kapatmam gerekiyor mu? Yoksa bütün işlemleri Turknet mi hallediyor?
Konuyla alakası yok fakat rica etsem Turknet'e tamamen geçtikten sonra internet durumunu paylaşırsan sevinirim. Kimisi çok gidip geliyor demiş gerçeği öğrenmek gerek.

Konuyla alakası yok fakat rica etsem Turknet'e tamamen geçtikten sonra internet durumunu paylaşırsan sevinirim. Kimisi çok gidip geliyor demiş gerçeği öğrenmek gerek.
Türknet'e geçtim, geceleri kapasitenin üstünde abone girdiği zaman sistem yavaşlıyor.

1 dk önce hız testi yaptım. 20 Haziran itibariyle TTNet'ten, TurkNet'e geçtim. Şu zamana kadar hiç kopma yaşamadım. Hız ise geceleri -o da her zaman değil- 28 Mbbs civarında geziyor. Gayet normal. Aldığım hizmetten memnunum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı