Turknet'e geçiş süreci

Sitesinden başvurmak ve yukarıdaki kampanyadan faydalanmak burayı tıklayıp başvurunu gerçekleştirirsen çok sevinirim. Gerekli belgeleri sana mail olarak gönderiyorlar, yazıcıdan çıkartıyorsun ve gerekli yerleri imzaladıktan sonra MNG kargo ile ücretsiz gönderiyorsun, bu kadar.
Kimlik bilgilerini nasıl gönderiyorsun?

Tüm belgeleri falan gönderdim. Kargo şirketini aradım belgelerim ulaşmış görünüyor. Kabloları da kendimiz döşedik modem kurulumunu yaptık. Her şey hazır ama internet yok. Modemin ışıkları falan hepsi yanıyor. Ne zaman gelecek bu internet? Salı günü gönderdim belgeleri.

Geçiş süreci baya sancılı. ama geçiş yaptıktan sonra hiçbir sorun yaşamadım. gayet memnunum.
Hız testi yapıp paylaşır mısın?
1 dk önce hız testi yaptım. 20 Haziran itibariyle TTNet'ten, TurkNet'e geçtim. Şu zamana kadar hiç kopma yaşamadım. Hız ise geceleri -o da her zaman değil- 28 Mbbs civarında geziyor. Gayet normal. Aldığım hizmetten memnunum.

Türk Telekom dan geçiş yaptığım zaman kapatma işine Turknet mi yapıyor?
Aynen [emoji106]
Türk Telekom dan geçiş yaptığım zaman kapatma işine Turknet mi yapıyor?
Aynen [emoji106]
Türk Telekom dan geçiş yaptığım zaman kapatma işini Turknet mi yapıyor? Cevap Bekliyorum.
Aynen [emoji106]
Cevap Bekliyorum.
TurkNet'ten verilen Asus DSL-AC51 Modem ile aynı modemi başka yerden alacağım arasında bir fark var mı?
Biri cevap yazsın artık.

Son düzenleme:
@Avengers TT'dan geçtiğiniz zaman her şeyi Türknet hallediyor, Türk Telekom hattınız kapatıldığı zaman sizi SMS yolu ile bilgilendiriyor.
Asus DSL-AC51, piyasa değeri 350 TL olan bir modem.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı