TurkNet'e geçiş

Yaklaşık 4 yıldır VodafoneNet kullanıyorum ve artık TurkNet'e geçmek istiyorum. En uygunu o geldi. 75 liralık tarifenin üstüne 10 lira ekleterek 75MBps internete 85 lira ödeyeceğim. Yalnız şöyle bir sorun var:
  • Taahhüdümün bitişi 23.03.2020.
  • Fatura kesim tarihim ayın 15'i.
  • Bugün itibariyle (20.01.2020) cayma bedelim 160 lira.
  • TurkNet cayma bedelinin 120 lirasını ödüyor.
Neler yapabilirim:
  • Cayma bedelimin 120 liraya düşmesini bekleyebilirim. Sonra da TurkNet'e geçerim.
  • Zamanı geldiğinde, cayma bedelim kalmadığında yani sözleşmem bittiği an TurkNet'e geçerim.
Birkaç risk var. Ne yapacağımı bilmiyorum. Tecrübesi olanlar yazabilirlerse sevinirim. Şimdi ben yanlış zamanda yolları ayırırım Vodafone'la falan bu sefer boşa para veririz. Tek kuruş kaybetmek istemiyorum açıkçası.

Ben cayma bedelim 120TL'nin altına gerileyince geçiş sağladım. Sen de arayıp bilgi alarak, 120 sınırının altına düşünce geçişini sağlarsın. 6 aya bölerek faturandan düşüyorlar.
Vodafone'un son ayına ait faturasını, kullandığın kadar günlük bedeli her türlü ödeyeceksin yine de.

Bence VodafoneNet'i bitimine kadar kullanın eğer çok kötü değilse bağlantınız. Sonra sözleşmeniz bitince iptal ettirip yeni başvuru olarak TurkNet'e geçin. Ama yok beklemek istemiyorum derseniz sitelerinden numara bırakın gün içinde hemen ararlar sorarsınız geçiş yapmak istiyorum yardımcı olurlar.

Bence Türknet kullanan arkadaşlara bir danış,Çünki çok uğraşanda var,Sıkıntı yaşamayanda,Araştırıp geçmeni öneririm,Etrafında'ki insanlara sormanı öneririm kullanan varmı diye,Ben Müşteri Hizmeti ve Sayfalardan okuduğum kadarıyla güvenemedim kendim için,Netspeed aldım.
Eğerki bağlantını sevmiyorsan,Geç bence çünki zaten aylık 70,80tl para ödeyeceksiniz,Onun yerine 40 tl verip geçebilirsiniz,Bağlantınızda sıkıntı yok ise bekleyin derim.

Bence Türknet kullanan arkadaşlara bir danış.
Öncelikle TurkNet hakkında bölgemde şikayeti olan yok.
Bence VodafoneNet'i bitimine kadar kullanın eğer çok kötü değilse bağlantınız.
Bağlantımda sorun yok.
Benim tek derdim bir kuruş fazla ödememek.
Ben cayma bedelim 120TL'nin altına gerileyince geçiş sağladım. Sen de arayıp bilgi alarak, 120 sınırının altına düşünce geçişini sağlarsın. 6 aya bölerek faturandan düşüyorlar.
Vodafone'un son ayına ait faturasını, kullandığın kadar günlük bedeli her türlü ödeyeceksin yine de.
Aslında aklımdaki şey 15.03.2020'den bir gün önce iptal ettirip mümkün olan en düşük cayma bedeli ile en ucuz şekilde sıyrılmak bu işten. Bir iki hafta öncesinde de TurkNet'e başvuru yapsam ne güzel olur, değil mi ?

Ben de VodafoneNet kullanıyordum fakat ben taşıma yaptıramadım. Ben de gününe kadar kullanıp iptal ettirip yeni başvuru yaptım. Ama bu sorunun sen de olacağını sanmıyorum. Büyük ihtimalle taşıtabilirsin. O zaman cayma bedelin 120TL'ye inene kadar bekleyip öyle geçebilirsiniz.

Ben de VodafoneNet kullanıyordum fakat ben taşıma yaptıramadım. Ben de gününe kadar kullanıp iptal ettirip yeni başvuru yaptım.
Fatura kesim tarihinde mi iptal ettirdiniz, yoksa tam taahhüdün bittiği son günde mi ?
Büyük ihtimalle taşıtabilirsin. O zaman cayma bedelin 120TL'ye inene kadar bekleyip öyle geçebilirsiniz.
Şu anlık öyle düşünüyorum.

Fatura kesim tarihinde mi iptal ettirdiniz, yoksa tam taahhüdün bittiği son günde mi ?
Bittikten 2 gün sonra iptal ettirdim. Öncesin de gelecek olan son faturayı da ödeyip iptal formu doldurdum 2-3 iş günü içerisinde iptali gerçekleşti. O sırada da TurkNet'e başvuru işlemlerini yaptın evrakları falan kargoladım.

Ben olsam hiç beklemem hemen geçerim .
Zaten TurkNet 120 lirasını karşılayacak 40 lira bir zararınız olacak. Ama sakın vodafone'u iptal ettirerek yeni bağlantı yapmayın. Geçiş yapın TurkNet halletsin işlemleri. Ayrıca TurkNet güzel bir seçim Hem altyapının desteklediği en yüksek hızı veriyor. Hem taahhütsüz, beğenmezseniz iptal edersiniz. Hem de 1 ay bedava. Eğer karar verirseniz. Bana yazarsanız işlemlerde yardımcı olurum.
Bir ay ücretsiz kullanım için;
✓Davet kodu: UUE71TN49PMS
✓Başvuru linki: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Ben olsam hiç beklemem hemen geçerim .
Zaten TurkNet 120 lirasını karşılayacak 40 lira bir zararınız olacak. Ama sakın vodafone'u iptal ettirerek yeni bağlantı yapmayın. Geçiş yapın TurkNet halletsin işlemleri. Ayrıca TurkNet güzel bir seçim Hem altyapının desteklediği en yüksek hızı veriyor. Hem taahhütsüz, beğenmezseniz iptal edersiniz. Hem de 1 ay bedava. Eğer karar verirseniz. Bana yazarsanız işlemlerde yardımcı olurum.
Bir ay ücretsiz kullanım için;
✓Davet kodu: UUE71TN49PMS
✓Başvuru linki: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!
Valla iyi olur. Bir dahaki aya davet kodunuzla geçeceğim eğer bir zamanaşımı yoksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı