TurkNet'e geçme

Hectonet

Yoctopat
Merhabalar, iki gün önce alt yapımda ADSL 15MB destekleniyordu birden böyle oldu. Şu anda Türk Telekomdayim taahhüt bitince geçeceğim tahmini mayıs gibi sizce bu rakamları alabilir miyim bir de o zamana kadar zam gelir mi? TurkNet eve İnterneti nasıl bağlıyor?
Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220124-144949_Chrome.jpg
    Screenshot_20220124-144949_Chrome.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, iki gün önce alt yapımda ADSL 15MB destekleniyordu birden böyle oldu. Şu anda Türk Telekomdayim taahhüt bitince geçeceğim tahmini mayıs gibi sizce bu rakamları alabilir miyim bir de o zamana kadar zam gelir mi? TurkNet eve İnterneti nasıl bağlıyor?
Teşekkürler.
Merhabalar, altyapınızın desteklediği maksimum hızı veriyoruz. Fiyat güncellemesi hakkında henüz bize bir bilgi verilmedi. Abonelerimizi önceden bilgilendirmekteyiz. Başka Operatörden Geçiş bağlantısı üzerinden süreç hakkında detayları inceleyebilirsiniz. 😇

Ben şu anda kullandığım operatörde VDSL 35mbps hız alıyorum ama siteniz üzerinden yaptığım hız sorgulamasında 16mbps hız alabileceğim yazıyor. Geçiş yaptığımda aynı hızım olan 35mbps hızı alabilir miyim? @TurkNet Destek Ayşegül

Ben şu anda kullandığım operatörde VDSL 35mbps hız alıyorum ama siteniz üzerinden yaptığım hız sorgulamasında 16mbps hız alabileceğim yazıyor. Geçiş yaptığımda aynı hızım olan 35mbps hızı alabilir miyim? @TurkNet Destek Ayşegül
0850 288 80 81 numaralı hattımızdan sorgulama yapıp onu baz alabilirsiniz.

Teşekkürler.
Müşteri hizmetlerini arayın ve vdsl porta geçiş yapmak istediğinizi söyleyin. Eğer taahhüt bitimini beklerseniz port kalmayabilir. Aynı paketle vdsl'e geçebilirsiniz.

Geri
Yukarı