TurkNet'e ne zaman geçilmeli?

Bilaxten

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
3 Haziran'da TT taahhüdümüz bitiyor ve TurkNet'e geçmek istiyoruz. Başvuruları ne zaman yapsak kesinti yaşamadan TurkNet'e geçebiliriz? Bir de @500498 sizin deneyim ve duyumlarınıza dayanarak sormak istiyorum: TT taahhüdün son ayında cayma bedeli çıkartıyor mu? Çıkartıyorsa ayın kaçında başvuru yapalım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, aktivasyon süreci ortalama 6 iş günüdür. Bu süre zarfında tüm işlemleriniz tamamlanır. İlgili sağlayıcının müşteri temsilcisi ile görüşerek cayma bedeli hakkında bilgi alabilirsiniz.
Yani aşağı yukarı 27-28'i gibi yapsam iyi olur değil mi?
Bence geçmeyin. Kendi resmi sitelerinde Haziran 2023'e kadar zam yok yazıyordu. O yazıyı kaldırmışlar. Fiyat politakası keyfe keder. İlk fırsatta ben değiştireceğim.
Oluşan enflasyon ve paranın kaybettiği değeri de hesaba katmanızı öneririm.
Konu basligina cevap vereyim. Gigafiber yoksa gecilmemeli.
Sadece vdsl var ama TT'nin yeni paketleri aşırı kazık ve taahhüte girmek istemiyoruz açıkçası.

Pek güvenemedim gibi onlara da bakmıştım aslında.
Işte bu turknetin yaptigi reklam ile firma sisirmenin etkisi oluyor. 🙂

2013 den beri hizmet veren bir firma. Sahsen netspeed kullaniyorum ve fazlasiyla memnunum kullanici sayisida azimsanacak kadar bulunmuyor.

Işte bu turknetin yaptigi reklam ile firma sisirmenin etkisi oluyor. 🙂

2013 den beri hizmet veren bir firma. Sahsen netspeed kullaniyorum ve fazlasiyla memnunum kullanici sayisida azimsanacak kadar bulunmuyor.
Turknet reklam mı yapıyormuş hiç denk gelmedim.
Konunu okuyorum.

Bunların hiçbirine denk gelmedim kişisel deneyimim olarak. 1.5 yılı aşkın süredir taahhüt bekliyorum.
Konunuzu da okudum. Nedense bana çok tek taraflı yaşadığınız deneyim açısından bakıyormuşsunuz gibi geldi.
Actigim konuda turknet (ayni binada) kullanan arkadasimla karsilastirmamda var tek tarafli degil pek.

Reklam gormemeniz ilginc. 😂
Ünlü Oyuncuların ve Yayıncıların İnternet Tercihi — TurkNet
Bakin buna derim hepsi ove ove bitiremiyor nedense musteri hizmetleri bile ovunuyor gerisini siz dusunun. 😀

Sadece bunlar degil. Technopat ve birkac yer daha vardi.
Sponsorluk kotu birsey degil tamam ancak firmanin eksilerini ortup fazla sisirmek kotu.

Yeni konular

Geri
Yukarı