TurkNet'i BTK'ya vermek

Hy4den

Hectopat
İyi günler dün TurkNet'e geçtim bana abonelik süresince üzerine basa basa sormama rağmen VDSL internet vereceklerini söylediler fakat şu an ADSL internet veriyorlar. Abonelik sırasında boş port olduğunu söylediler. Şu an ise olmadığını söylüyorlar. Sizce konuyu BTK'ya taşısam haklı çıkar mıyım ve yaptırımları ne olur?

İyi günler dün TurkNet'e geçtim bana abonelik süresince üzerine basa basa sormama rağmen VDSL internet vereceklerini söylediler fakat şu an ADSL internet veriyorlar. Abonelik sırasında boş port olduğunu söylediler. Şu an ise olmadığını söylüyorlar. Sizce konuyu BTK'ya taşısam haklı çıkar mıyım ve yaptırımları ne olur?

Eğer hat sizin üzerineyse e-Devlet'ten BTK'ya yazarsanız sonuç alabilirsiniz.

Verebilirsiniz hocam. Haklı sizsiniz.

Arkadaşlar konuyla alakam bilgim yok ama bende merak ediyorum yaptırım olarak ne uygulanıyor? Böyle durumlarda ISS'ye ceza kesiliyor mu yoksa sadece uyarı mı yapılıyor?

İptal edip başkasının adına açmayı da deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı