TurkNet'i öve öve bitiremeyenler

TV hizmetine de para verenler için Kablonet daha avantajlı durumda şu an. Turknet'te devam ediyor mu bilmiyorum ancak Türksat komşunu getir kampanyası da yapmış ve bir fatura bedavaya geliyor.

TurkNet yapa sınırları içerisindeyken VAE hizmetine geçirdi, 30+ Mbps upload destekleyen altyapıya 7Mbps veriyor. Arayış içerisindeyim, eğer bulursam upload olarak altyapımın desteklediği hızları verecek bir ISS geçiş yapacağım. Şu an Kablonet cazip gelmiyor değil.

7 ay TurkNet kullandım. 1 defa kesildi onda da bakım vardı haberimiz vardı zaten. 120 MBPS alıyordum. Şuan kuzenim 500MBPS TT paketten 150-200 anca alıyor. Gerçekten çok iyi durumda. İki sorun yaşadınız diye saçma sapan sözler ediyorsunuz. Şaşırtıcı.
Valla aynı durum benim için de geçerli. 6 aydır TurkNet kullanıyorum, bir kere fiber kablo kırılmıştı, destek de hemen ilgilenmişti, 2 gün sonra gelip kablo tamir edilmişti. İnternet de bir kere kesildi, o da altyapı çalışması yüzünden. Desteğe ulaşabilen sayılı kişilerdenim galiba ben de. :D

TurkNet yapa sınırları içerisindeyken VAE hizmetine geçirdi, 30+ Mbps upload destekleyen altyapıya 7Mbps veriyor. Arayış içerisindeyim, eğer bulursam upload olarak altyapımın desteklediği hızları verecek bir ISS geçiş yapacağım. Şu an Kablonet cazip gelmiyor değil.

Hocam şöyle sizin hattınız anladığım kadarıyla VDSL ve VAE yani Telekom'un altyapısında bütün paketler belirlenmiş yani sizin 8 Mbps üstü alabilmeniz mümkün değil yapa da yapıyorlar diye duymuştum.

Bizim ülkemizde bir teknoloji forumunda bile Google kullanmayı bilmeyenler varken işimiz zor. Hiç Google'a "Enflasyon" yazmak aklına gelmedi mi?

Bu fırsatçı TurkNet'e 5 kuruş daha yedirmem. Her sene alıştılar tabii faiz fiyat artışı yapmaya, utanmadan asgarî ücret yükselince de zammı bastılar. Comnet, Gibirnet, Netspeed, Milenicom gibi şirketlerden de aynı hizmeti alıyorsunuz hem de ücret 100 birim daha uygun. TurkNet bilinirliğini kullanarak zam yapmaya devam etsin, yakında balon patlar görürüm ben onları.
Bak bakıyım millenni zam yapmamış mı?

@Amiga Comnet sıkıntılı bir ISS, geçilmesini tavsiye etmiyorum.

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Türk Telekom altyapısı ile kullandığım için henüz bir fark göremedim ben. Şu anki değerlerim eski TurkNet değerlerim hemen hemen aynı.
IPTV falan da kullanıyorum evde, o da takılmıyor hiç. Bölgeden bölgeye değişiyor demek ki.
Ben şimdilik bir sorun yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı