TurkNet'i öve öve bitiremeyenler

Alın size TurkNet ekonomik kriz ayağına yeni bir zam daha. Dolar son 4 aydır neredeyse sabitken bu gelen zamlar tüketiciyi sömürme çabasından başka nedir? Asgari ücrete zam gelmiş miş Türkiye'deki çoğu kurumsal firma çalışanlarını köle olarak görür. Gelirlerinin %10'unu işçiyle paylasmayanlar asgari ücrete zam gelmesiyle birlikte zam oranin iki katını kendi fiyatlarina yansitiyorlar.

Hiç diger firmalarin fiyatlarina baktinmi ?

Şimdi burada kimse TurkNet'in tek fiyat politikasını bana savunmasın. 100 download 8 upload hizmeti 144 TL.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230127_102735_Messages.jpg
    Screenshot_20230127_102735_Messages.jpg
    93,1 KB · Görüntüleme: 36
Şimdi burada kimse TurkNet'in tek fiyat politikasını bana savunmasın. 100 download 8 upload hizmeti 144 TL.

Geçen zamdan sonra Millenicom'a geçtim, aynı fiyata taahhüt verdim Millenicom'a 2024 Kasım ayına kadar sabit 144 TL.

Bende çok övenlerdenim hizmetinden de çok memnunum ama şu son zamlar bizi bitirdi resmen. Bir avantajı kalmadı resmen.

Sende bendensin double oldu zam. :)

Ben yeni eve taşındığında TurkNet hizmet veremiyordu. Mecbur Millenicom kullandım, sonrasında 1-2 kullandıktan sonra TurkNet'in hizmetini verdiğini gördüm. O gün direk TurkNet'e geçtim hiç düşünmemiştim. O ana kadar en iyi sağlıyıcı idi, 100 Mbps hızda bana gelen 120 civarıydı, oyunlarda ping çok iyi download yapsanda ping yok, DNS girebiyorsun modeme çok rahattı ama işte fiyat politikası bitirdi bence.

Son düzenleme:
Turknet'in ADSL kullanıcılarını istemediği belliydi. Speedtest sonuçları da bunu gösteriyor. 250 Lirayı Turknet'e vereceğime alt yapının sahibinden hizmet alırım daha iyi.

Haziran 2023 tarihine kadar sabit fiyat dedikleri zamanda abone oldum. TÜRKNETE geçtikten sonra 2. Zam yedik😁
Muhtemelen aboneliğim çok uzun sürmeyecek.
Merhaba, mevcut ekonomik ve piyasa koşulları göz önüne alınarak bir fiyat değişikliği yapmamız gerekti. Biz yine bu değişikliği de en minimum oranda yapmak için çabaladık. 1 Mart - 31 Mayıs 2022 tarih aralığında abonelik başlatan yeni kullanıcılarımıza sabit fiyat garantisi sözünü verdik. Söz verdiğimiz gibi fiyatlarında değişiklik yapmadık 🌸

Enflasyondan dolayı taahhüt bir fırsat haline geldi, aldığımız herhangi bir şeyi, bir yıl sonra aynı fiyata alamayacağımıza eminiz. O yüzden sabit fiyat kullanışlı oldu.

Selam. 4 5 yıldır Türknet kullanıyorum birkaç ay önce de 70 mbps VDSL olan internetimi ücretsiz 1000 mbps gigabit fibere yükselttiler ve modem verdiler. Bu zamdan da Haziran ayına kadar etkilenmeyeceğimi söylediler. Taahhüt olmaması sabit fiyat olmayacağı anlamına gelmiyor.

Merhaba, mevcut ekonomik ve piyasa koşulları göz önüne alınarak bir fiyat değişikliği yapmamız gerekti. Biz yine bu değişikliği de en minimum oranda yapmak için çabaladık. 1 Mart - 31 Mayıs 2022 tarih aralığında abonelik başlatan yeni kullanıcılarımıza sabit fiyat garantisi sözünü verdik. Söz verdiğimiz gibi fiyatlarında değişiklik yapmadık 🌸

Ayşegül hanım işte bunu göz önünde bulundurmalıydı TurkNet, kaç ay ara yapıldı bilmiyorum ama konulardan gördüğüm kadarıyla 149, 169 ve son olarak 249 TL fiyat verilmiş. TurkNet iyi bir şirket iken hizmeti en iyi şekilde verirken ( internet ile ilgili sorun olduğunda müşteri hizmetlerine bağlananılmaması hariç) çok iyi bir şirket. Şuan 1 Gbps kullanıyorum ara ara yokluyorum ama 100 Mbps'den fazlasını alamıyorum. Ne zaman TurkNet bana bu hızı sunar 1Gbps o zaman bende TurkNet'i olurum.

Geri
Yukarı