TurkNet'i öve öve bitiremeyenler

Ayşegül hanım işte bunu göz önünde bulundurmalıydı TurkNet, kaç ay ara yapıldı bilmiyorum ama konulardan gördüğüm kadarıyla 149, 169 ve son olarak 249 TL fiyat verilmiş. TurkNet iyi bir şirket iken hizmeti en iyi şekilde verirken ( internet ile ilgili sorun olduğunda müşteri hizmetlerine bağlananılmaması hariç) çok iyi bir şirket. Şuan 1 Gbps kullanıyorum ara ara yokluyorum ama 100 Mbps'den fazlasını alamıyorum. Ne zaman TurkNet bana bu hızı sunar 1Gbps o zaman bende TurkNet'i olurum.
Merhaba, aldığınız hız değerleri ile birlikte www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz? Uzmanımız ve network ekiplerimiz kontrol ederek sorunu çözümleyecektir 🙏

İlginiz için teşekkür ederim ama TurkNet'te hizmet kullanmadığım için TurkNet beni silmiş herhalde 😄😄😄 desteğinizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-01-28-13-32-31-190-edit_com.google.android.apps.messaging.jpg
    Screenshot_2023-01-28-13-32-31-190-edit_com.google.android.apps.messaging.jpg
    163,7 KB · Görüntüleme: 33
Anlamadigim olay bizde de yillardir ekonomi kotu (Bulgaristan) ama 10 yıldır kullandigim internete ayni parayi oduyorum.

Burası Türkiye :) asgari ücrete zam gelsin hemen herkes zam yapar. Her şey olabilir, örnek: Geçen ay doğal gaz faturasında 20 TL KDV var iken bu ay 75TL oldu :) buyur buradan yak burada tek TurkNet'e yüklenilmemesi lazım altyapısı başka şirket olunca onlarda yapmak zorunda kalıyor. Kendi altyapısı olsa buradan TurkNet'e duyrulur @TurkNet Destek Ayşegül 😁

TurkNet kusura bakmasın ama giganet haricinde bir numarası yok, ADSL için ise rezil bağlantı ile rezil olmaktansa TurkNet bu abonelikleri iptal etsin bıraksın bu ADSL'i hatta diğer operatörler de bıraksın. Bir de bu BTK denen bir halta yaramayan kurum var, bu BTK'nın vatandaşa ne gibi bir yararı olmuş bilen varsa anlatsın.

TurkNet kusura bakmasın ama giganet haricinde bir numarası yok, ADSL için ise rezil bağlantı ile rezil olmaktansa TurkNet bu abonelikleri iptal etsin bıraksın bu ADSL'i hatta diğer operatörler de bıraksın. Bir de bu BTK denen bir halta yaramayan kurum var, bu BTK'nın vatandaşa ne gibi bir yararı olmuş bilen varsa anlatsın.

Bunun TurkNet ile alakası yok nedeni ise evine gelen altyapı başka bir şirkete ait olduğu için, eski ve yıpranmış olduğu için bir de santrale uzaklığında önemli.

Geri
Yukarı