TurkNet'te internet kesildikten sonra gelmedi

OnurKelek

Picopat
Daha fazla  
Merhaba dün akşam saatlerinde yeni bağlattığım internet birkaç saat kullandıktan sonra kesildi ve hiçbir şekilde açılmadı. Ne canlı destek var ne müşteri hizmetleri arıza kaydını oluşturdum ancak kimse dönmedi bu devirde böyle şeylerin yaşanması komik değil mi? Arızam hala devam ediyor belki önemli işim var? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben daha geçen gün başvuru yaptım TurkNet'e müşteri hizmetleri anlayışla karşıladı gecenin geç saatinde yazarsanız veya ararsanız açamazlar. Ve internet kablolarınıza bakın belki bir şey olmuştur.

Çalışma saatleri içerisine girdiler mi? Gece oluşturdunuz sanırım arıza talebini. Geceden bu yana da bir bilgilendirme almamanız normal.

Ben daha geçen gün başvuru yaptım TurkNet'e müşteri hizmetleri anlayışla karşıladı gecenin geç saatinde yazarsanız veya ararsanız açamazlar.
Gecenin geç saatinde falan değil akşam 4 gibi oluşturdum arıza kaydını ve ayrıca geç saat ile ne alakası var diğer firmalar 7/24 online. Büyük ihtimalde bugün hafta sonu diye çözüm sunamayacaklar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı