TurkNet'te port açtırmak için Türk Telekom'u aradıktan sonra ne söylenmeli?

Luciferss

Hectopat
Merhaba. TurkNet'e başvurdum ancak binamda portlar dolu olduğu için hizmet veremediklerini söylediler. Türk Telekom'u arayıp port talebinde bulunun dediler ancak Türk Telekom'u arayınca tam olarak ne demem lazım emin olamadım. Bana port açın gidip TurkNet aboneliği alacağım mı diyeceğim? :D

Merhaba. TurkNet'e başvurdum ancak binamda portlar dolu olduğu için hizmet veremediklerini söylediler. Türk Telekom'u arayıp port talebinde bulunun dediler ancak Türk Telekom'u arayınca tam olarak ne demem lazım emin olamadım. Bana port açın gidip TurkNet aboneliği alacağım mı diyeceğim? :D

Aynen internet bağlatacağım örneğin VDSL portu istiyorum demen gerek ama bunu arayıp yapmanın etkisi olmuyor. Bölge müdürlüğüne dilekçe vermek daha garanti.

Abonelik sözleşmesi imzalamadan size özel port tahsis etmezler, önce mecburen Türk Telekom kullanacaksınız daha sonra istediğiniz yere geçiş yapabilirsiniz veya arada altyapı sorgulaması yapıp boş port denk getirmeniz gerekiyor.

Abonelik sözleşmesi imzalamadan size özel port tahsis etmezler, önce mecburen Türk Telekom kullanacaksınız daha sonra istediğiniz yere geçiş yapabilirsiniz veya arada altyapı sorgulaması yapıp boş port denk getirmeniz gerekiyor.
Hocam taahütsüz paketleri de kaldırmışlar sanırım. 12 ya da 18 ay kullanmak istemiyorum. Yok mudur başka bir yolu?

Hocam taahhütsüz paketleri de kaldırmışlar sanırım. 12 ya da 18 ay kullanmak istemiyorum. Yok mudur başka bir yolu?

Hocam boş port yok ne olduğunu kısaca belirteyim senin evinden saha dolabına giden kablonun takılacak yer olmadığı anlamına geliyor yer açılması için aynı saha dolabını kullananlardan birinin interneti kapatması veya başka yere taşınması durumunda port boşa çıkar bunun için her gün altyapı sorgulaması yapıp boş port gördüğün anda başvuru yapabilirsin veya dediğim gibi mecbur Türk Telekom'a sözleşme imzalaman gerekiyor bir şekilde dilekçe ile port açtırsan bile başkasının o portu kapmayacağının garantisi yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video belki isine yarayabilir. Dakika 8:40tan itibaren dinle.

Telekoma gidip en dusuk fiyatli sadece telefon aboneligi baslatiyorsun. Aboneligin baslayinca, TurkNet'e internet icin basvuru yapiyorsun. Yalniz bu yontem eskiden yapiliyordu. Gunumuzde bunu fixlemis olabilirler veya caydirici cezalar eklemis olabilirler, arastirman lazim hocam. Telekom'dan telefon aboneligin kapaninca Telekom sana 1 aylik kullanim icin ve de ilk baglanti ucreti dahil ne kadar fatura cikaracak bunu ogrenmen lazim.

Yeni konular

Geri
Yukarı