Turksat Kablonet vs Millenicom vs Netspeed vs TurkNet

kerem325

Hectopat
Arkadaşlar, TurkNet yeni zammıyla beraber bir sürü müşteri kaybetti. Ben de ayrılmayı düşünüyorum. Yukarıdaki servis sağlayıcılarından hangisini önerirsiniz? İyi kötü tecrübelerinizi paylaşırsanız birçok kişiye yardımcı olacağını düşünüyorum.

Not: Altyapım Türk Telekom 75Mbps VDSL, hepsi bu altyapıyı kullanıyor.

TurkNet: 169,90 TL
Kablonet: 164,00 TL
Millenicom: 124,90 TL
Netspeed: 134,00 TL

Açıkçası ben daha çok zam geleceğini düşünüyorum o yüzden Kablonet'e (fiyatı TurkNet ile aynı dahi olsa) gelecek endişem olduğu için 24 ay taahhüte sıcak bakıyorum.

Arkadaşlar, TurkNet yeni zammıyla beraber bir sürü müşteri kaybetti. Ben de ayrılmayı düşünüyorum. Yukarıdaki servis sağlayıcılarından hangisini önerirsiniz? İyi kötü tecrübelerinizi paylaşırsanız birçok kişiye yardımcı olacağını düşünüyorum.

Not: Altyapım Türk Telekom 75Mbps VDSL, hepsi bu altyapıyı kullanıyor.

TurkNet: 169,90 TL
Kablonet: 164,00 TL
Millenicom: 124,90 TL
Netspeed: 134,00 TL

Açıkçası ben daha çok zam geleceğini düşünüyorum o yüzden Kablonet'e (fiyatı TurkNet ile aynı dahi olsa) gelecek endişem olduğu için 24 ay taahhüte sıcak bakıyorum.
Netspeed öneririm. Bende TürkNet'in son zamından sonra geçeyi düşünüyorum. Çoğu kişi memnun hizmetten.

Ben Gıbırnet yada Netspeed düşünüyorum. Netspeed'ten memnun çok kişi var. Gıbırnet kullanıcısı varsa yorumları beklerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı