Tuşları çalışmayan monitörün parlaklığı nasıl kısılır?

OziMozi

Centipat
Daha fazla  
Bazı sebeblerden dolayı eski monitöre geçtim ve üstündeki hiçbir tuş çalışmıyor, oradan kısamam. PC'den kısma şansım var mı? Aradım aradım bulamadım. Ya da bir uygulamadır, bir şeydir. Monitör gözlerimi çok yoruyor, beyaz bir sayfa açılınca yazan hiçbir şeyi okuyamıyorum.

Windows'un gece modu ekranı sarartıyor okumak için onu kullanabilirsiniz. Ekran kartının ayarlarından da değiştirebilirsiniz ama bu monitörü ayarlamaz ekrana gelen görüntüyü ayarlar.

Kullandığınız Grafik İşlem Biriminin üreticisine göre faklı çözümleri var. AMD için Radeon Software kullanarak yapılabilir.

1614243352921.png

Bende şuan kullanıyorum güzel program.

Gece ışığı modunu da açabilirsiniz ayriyeten. Benim gözlerim kan çanağı olurdu eskiden, şimdi her şeyimi gece modunda kullanıyorum ve gözlerim hiç kanlanmıyor.

Gece ışığı modunu da açabilirsiniz ayriyeten. Benim gözlerim kan çanağı olurdu eskiden, şimdi her şeyimi gece modunda kullanıyorum ve gözlerim hiç kanlanmıyor.
Onuda açtım parlaklığıda kıstım çirkin bir görüntü oldu ama olsun gözlerim dinlensin yani benimkinlerde kanlanmıştı baya

Geri
Yukarı