Tutanak tutulması liseye girmeyi zorlaştırır mı?

amego

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
16 gb ddr4 3200 mhz
i5 11400h
144hz
gtx 1650
500x2 ssd
Olay: Zil çaldı içeri girdim. 2 dakika sonra hoca geldi bizden boş A4 istedi sonra kağıda bir şeyler yazdı ve dedi ki okula sivil gelenler ayağa kalksın. Ben bir de 10 kişi falan ayağa kalktı herkese sordu sıra sıra numaran ve isim soy isim diye yazdı kağıda.

Soru: Bu olay LGS ile alan okullara girişimi zorlaştırır ya da engeller mi?

Soru: Bu olay sicilime işler mi?
İşlerse silinir mi?

Hiçbir tutanağı imzalamak zorunda değilsiniz, hiçbir boş kağıdı imzalamak zorunda değilsiniz.

Herhangi bir tutanağı imzaladıysanız ne olacağını bilemem fakat imzalamadıysanız, velinizle beraber okula gelene kadar hiçbir şey yapmayacağınızı söyleyin.

Olay: Zil çaldı içeri girdim. 2 dakika sonra hoca geldi bizden boş A4 istedi sonra kağıda bir şeyler yazdı ve dedi ki okula sivil gelenler ayağa kalksın. Ben bir de 10 kişi falan ayağa kalktı herkese sordu sıra sıra numaran ve isim soy isim diye yazdı kağıda.

Soru: Bu olay LGS ile alan okullara girişimi zorlaştırır ya da engeller mi?

Soru: Bu olay sicilime işler mi?
İşlerse silinir mi?
korkutmak için yapıyorlar işlenmez.

Sağa sola imza atmayın. Çok dert ediyorsa disipline versin.

LGS dediğinize göre ilköğretim kurumuna gidiyorsunuz Okul değiştirme yaptırımını gerektiren davranış tanımı şöyle: Kılık ve kıyafetle ilgili kurallara uymamakta ısrar etmek.

Bunu yapmadığınızı varsayıyorum. O zaman sorun yok.

il
Sağa sola imza atmayın. Çok dert ediyorsa disipline versin.

LGS dediğinize göre ilköğretim kurumuna gidiyorsunuz Okul değiştirme yaptırımını gerektiren davranış tanımı şöyle: Kılık ve kıyafetle ilgili kurallara uymamakta ısrar etmek.

Bunu yapmadığınızı varsayıyorum. O zaman sorun yok.
ilköğretim değilim ortaöğretimim
Hiçbir tutanağı imzalamak zorunda değilsiniz, hiçbir boş kağıdı imzalamak zorunda değilsiniz.

Herhangi bir tutanağı imzaladıysanız ne olacağını bilemem fakat imzalamadıysanız, velinizle beraber okula gelene kadar hiçbir şey yapmayacağınızı söyleyin.
ben imzalamadım sadece isim soyisim bide numara yazdılar kimse bir şey imzalamadı
bide biz sicile işlediğini nereden görücez

İlkokul demedim. İlköğretim dedim.
Ortaöğretim öğrencisinin LGS ile işi olmaz. Çünkü liseye gidiyor olur.
pardon benim hatam
ben tutanak yiyip yemdiğimi nasıl görebilirim yani belki sadece korkumak amcıyla yapmışlardır

Tutanak boş kağıdı doldurularak bile oluşabilecek bir şey. Disiplin kurulu sizi çağırırsa anlarsınız. Dediğim gibi alışkanlık haline getirmediyseniz, size üniforma giy dendiğinde itiraz etmediyseniz bir şey olmaz. Yönetmeliği arkanıza alırsınız.

peki benim liseye geçişimde bir sıkıntı yaratırmı
Tutanak boş kağıdı doldurularak bile oluşabilecek bir şey. Disiplin kurulu sizi çağırırsa anlarsınız. Dediğim gibi alışkanlık haline getirmediyseniz, size üniforma giy dendiğinde itiraz etmediyseniz bir şey olmaz. Yönetmeliği arkanıza alırsınız.
ben sadece 2-3 kere serbest gelmişimdir

Geri
Yukarı