Tutanak veya disiplin cezası yenilirse sınıf tekrarı yapılır mı?

picopato

Centipat
Daha fazla  
Disiplin kurulunda çalışan hocamız dedi ki tutanak yerseniz ya da disiplin yerseniz otomatikman sınıf tekrarı yaparsınız. Doğru mudur acaba?

Disiplin kurulunda çalışan hocamız dedi ki tutanak yerseniz ya da disiplin yerseniz otomatikman sınıf tekrarı yaparsınız. Doğru mudur acaba?

Şu şekil 3. disiplin-tutanaktan snra uzaklaştırma alıyorsun hani 10 gün raporsuz 30 gün raporlu gelemiyorsun ya eğer 30.5 olduğu zaman kalıyorsun uzaklaştırma ilki 1 hafta oluyor 7 gün eğer 10.5 olursa raporsuz kaldın demektir.
Yanlış bilgi sınıf tekrar yapmazsınız.
8. sınıf mısınız?

Devamsızlıktan kalınıyor senin de dediğin gibi, ama disipline giderse veya tutanak tutulursa sınıfta kalınmıyor.

3. tutanaktan sonra uzaklaştırma yeniyor o uzaklaştırma yüzünden kalınıyor anlattım zaten.
Hmm teşekkür ederim zaten devamsızlığım yarım gün elbise yüzünden tutanak yedim ondan sordum.

3.'yü yapmamaya dikkat edin.

Tutanak ve disiplin cezaları sınıf geçmenize engel değil bir üst sınıfa geçebilirsiniz, fakat ciddi disiplin cezalarında sicile işliyor diye biliyorum onun dışında sınıf tekrarı yapılacak durum yok.

Geri
Yukarı