Tuvalette/Banyoda Aklımıza Gelen Garip Düşünceler

Bütün günün stresini attığım yer.(Kendi evimde olan, ama başka yerde girersem rahatsız oluyorum.)
Şaka bir yana tuvalette huzur buluyorum. Hem kimse seni rahatsız edemiyor (Umarım etmiyordur okulda olduğu gibi kapıyı açıp kaçıyorlarsa sıkıntı büyük.) Hem sessiz, kafa dinliyorsun oh mis.

Nedense hep içimde kuru yer kalmış gibi bir his var bu sıkıntı olur mu?(n)
5525_o506f.jpg

Bütün günün stresini attığım yer.(Kendi evimde olan, ama başka yerde girersem rahatsız oluyorum.)
Şaka bir yana tuvalette huzur buluyorum. Hem kimse seni rahatsız edemiyor (Umarım etmiyordur okulda olduğu gibi kapıyı açıp kaçıyorlarsa sıkıntı büyük.) Hem sessiz, kafa dinliyorsun oh mis.
Yoga da neymiş :D Aç camı gir tuvalete.. Huzuru âlâ.. :D
Bende okulda tuvalete giremezdim.. Heleki akıllı telefonlar çıkınca, millet belgesel çeker gibi seni çekiyo.. Sonra sınıfa gidiyon herkeste aynı bakış :D Dangerous Zone..

Herkezin içini dökebileceği bir yer tuvalet. Benim de aklıma çok yakışıklı RGB LED'li sistemler falan geliyor. Masa içine monte sistemler falan.

Bilgisayar alirsam World of Warships'te nasil gemi batirdigimi, War Thunder'da havali donusler yaparak ucak dusurdugumu ve nokta atisi tank vurdugumu dusunur ve agzim sulanir :D.

Sonra hayaller ve hayatlar deyip tuvaletten cikarim :(.
:mad:HD4650:şaftıkaymış:Q8400:morgöz:

Banyonun kovasının suyunun dolmasını beklerken düşünen adam gibi oluyorum. Su dolduktan sonra bile rahat bi 10 dakika su dökünüyorum garip düşünceler içerisinde. Veya tuvalette işim bitse bile ( :D ) ayaklarım uyuşana kadar saçma sapan düşünceler, kavga da sokamadığım laflar falan geliyor. Sonradan keşke şunu şöyle söyleseydim falan diye... Çok mu garibim yoksa var mı benden başka ?
Hocam seninki yine iyi. Ben Zombi Istilasi olur diye taktik kuruyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı