Tuzlu su ile temas eden araba anahtarı tamir edilir mi?

Gökhan amma zarar çıkaran adamsın sen de. Yazık değil mi Focus'a :D

Geçmiş olsun, aman replika falan bulaşma.
Benim hayatım olmuş zarar, ziyan. Alışığız böyle şeylere :(
Neyse senin alacağın yok :) Bu adresle iletişime geçip fiyat bilgisi iste anlatır kaç para ve neler yapacağını.
iletisim
Hocam ben yalnızca orjinal kelimesi adı altında satılan her ürüne bodoslama atlamıyorum.
Sonuçta FORD denilen firma anahtarları üretip Ebay'deki bu satıcılara dağıtmıyor. Bu adamlar nereden buluyor bu anahtarları.

Piyasa böyle işliyor, Ebay'den sipariş edilip orjinal adı altında ülkemizde satılıyor. Telefoncular da hep yapar bunu.
Sabah arayacağım linkteki arkadaşları, babamın da zaten hatırı sayılır çevresi var araba konusunda.

Sonuçta FORD denilen firma anahtarları üretip Ebay'deki bu satıcılara dağıtmıyor. Bu adamlar nereden buluyor bu anahtarları.
Siz dediğimi yapın gidin bu yere yada iletişim kurun anlarsınız nasıl olduğunu :) Giderken eski anahtarı da götürmeyi unutmayın. Ayrıca yedeği yokmuydu bu arabanın anahtarı?

Bu arada bilgilendirmeyi unutmuşum, şimdi denk geldim konuya. Murat Hocam sağolsun ucuza halletmenin yollarından bahsetmişti.
Babam galiba bir tanıdığından temin etmiş orjinal kullanılmayan bir anahtarı, sonrasında yazılımını mı değiştirdi ne yaptı bilmiyorum ancak çalışır vaziyette elime koymuştu.

Anahtarın tipi değişti ancak orjinal, kullanıyoruz bayağıdır. Canım gibi bakıyorum anahtara, sıcak sudan soğuk suya koymuyorum, hatta hiç suya koymuyorum artık :)

20160123_144128.jpg

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı