Tuzlu su ile temas eden araba anahtarı tamir edilir mi?

Dostum zaten o çiplerin aynısını bulsan bile (bulamazsın) sen değiştiremezsin. Bir uzaman elektronikçi değiştirebilir ancak. Zaten bu işlem garanti çalışacak diye bir şey yok.

700TL nere 20/30 lira nere :) Dediklerimi yine düşün derim.
Hocam şöyle bir düşünce geçiyor aklımdan. Hani orjinal adı altında Çin'den getirilen telefon ekranları oluyor. Teknik değerleri teoride birebir aynı ancak pratiğe gelince topallayan ürünler hani.
Bunlarda da böyle bir durum söz konusu mudur acaba? Servisin vereceği anahtar ile teknik anlamda aynı mı olacak?
Yoksa bana 170'e orjinal anahtar satmaya kalkan insanlar da oldu yurt içerisinde. ,

Ebay'den gerçekten ucuza geliyor, bir oto elektrikçisinde geri kalan işlemler yaptırılabilir. Netice olarak servisin verdiği anahtar ile arasındaki farkı araştırıyorum şuan.

700TL zaten asla ama asla vermem, bisikletime harcarım hiç yoktan :) 700TL gerçekten ama gerçekten Türkiye şartlarında inanılmaz ötesi yüksek bir rakam.
Gerçekten şaka bir değer, bu parayı bir anahtara yatıracak kadar aptal veya zengin değiliz.
Ben kendi imkanlarım dahilinde halledeceğim inşallah :) Sanayide o kadar tanıdığımız var, bir kere işimiz düştü, yardımını esirgemezler herhalde. Anahtar benden, programlaması onlardan.

Bunlarda da böyle bir durum söz konusu mudur acaba? Servisin vereceği anahtar ile teknik anlamda aynı mı olacak?
Olabilir bilemezsin :) Ancak ben sana fiyattan bahsediyorum 700 nire 20/30 nire. Birde 170 diyorsun 170 mi az 30 tl mi? Ben kazıklanacaksan da az kazıklan diye uğraşıyorum :D Nasrettin hoca misali ya tutarsa diye ucuza getirmiş olursun. Tutmazsa da 30TL'den ne olacak derim kendimce.

Yanlış görmüyorsam 40Euro fiyatı mevcut :) Yani yurt içinde çin malı anahtar + kodlama fiyatına denk geliyor.
30TL'ye orjinal anahtar olduğuna zaten hiçbir güç inandıramaz beni :) Mantığa aykırı geliyor bana.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı