TV box önerisi

Ruzgar2

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Philips Android TV kullanıyorum. 7 senelik Android lisansı bitti ve yenileme yapılamıyormuş. Sanırım TV box denilen ürünlerden almalıyım. En uygun fiyatlı hangi Android TV Boxlar'ı önerirsiniz? 1080p olması yetetli olur benim için.

Teşekkürler.

Merhaba, Philips Android TV kullanıyorum. 7 senelik Android lisansı bitti ve yenileme yapılamıyormuş. Sanırım TV box denilen ürünlerden almalıyım. En uygun fiyatlı hangi Android TV Boxlar'ı önerirsiniz? 1080p olması yetetli olur benim için.

Teşekkürler.
Mi tv stick iyidir hdmi varsa tvde

En eli yüzü düzgün Mi Stick veya box var bildiğim kadarıyla.
Mi Stick'in 4K modeli ve 1080p modeli aynı fiyat olması lazım eğer 4K modeli 1080p kullanılabiliyorsa 4K alın hem satması kolay olur hem ileride 4K TV'ye veya monitör kullanırsanız onda da kullanırsınız.

Teşekkürler.
Mi Stick alacaksanız 4K olanı alın hem 1080p versiyonunda karşılaşılan problemler onda yok denecek kadar az ve olurda ileride TV değişirseniz 4K olarak kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı