TV box önerisi

Ben TV box kanallarının yalancısıyım hepsi ortak olarak bu dediklerimi söylüyor.

Cihaz lisanslı ve yazılım desteği olarak iyi bir cihaz o yüzden o konuda bir sorun yaşamaz.
Tabii dediğiniz gibi sonuçta herkesin başına gelecek diye bir kaide yok, ben yaşamadım diye arkadaş yaşamayacak diye bir durum da söz konusu değil tabii. Ama kullanım deneyimlerim olarak Mi Box'u öneririm.

Xiaomi TV boxlar için stabil olmadıklarını söylüyorlar ayrıca garanti olarak çok kötü diyorlar muhatap bulamıyormuşsun.

Yazılım konusunda özellikle telefonda bulaşılmayacak bir marka. Ancak TV box konusunda bayağı kullanılan bir ürün. O yüzden pek sorun çıkartacağını sanmasam da mecool de güzel ürün olduğunu düşünüyorum. Ayrıca en güzel işi soğutma kısmında yapmışlar.

Ben TV box kanallarının yalancısıyım hepsi ortak olarak bu dediklerimi söylüyor.

Cihaz lisanslı ve yazılım desteği olarak iyi bir cihaz o yüzden o konuda bir sorun yaşamaz.
Aynen lisans konusunda sıkıntı olmaz zaten.

Soğutma konusunda mecool daha başarılı bir iş yapmış. Dediğim gibi teknik açıdan daha mantıklı bir ürün. Alacak arkadaş bunada göz gezdirebilir. 2.nesil Xiaomi tercih de edilebilir. Ama gayet de beğini alan bir ürün. Tabii şimdi Xiaomi yazılım konusunda yani güncellik konusunda bence de önde olacaktır. Ama ürünü kullanandan kontrol etmek daha mantıklı. Ayrıca ikisi de Android TV olarak geçiyor.
2. nesil Google TV kullanıyor hocam.

Yazılım konusunda özellikle telefonda bulaşılmayacak bir marka. Ancak TV box konusunda bayağı kullanılan bir ürün. O yüzden pek sorun çıkartacağını sanmasam da mecool de güzel ürün olduğunu düşünüyorum. Ayrıca en güzel işi soğutma kısmında yapmışlar.

Aynen lisans konusunda sıkıntı olmaz zaten.
Netflix ESN'i 4K ve HDR destekliyor mu hocam peki onlar da önemli sonuçta ürün Android lisanslı ama Netflix lisansı nedir.

Alabileceğin sağlam bir cihaz maalesef yok (ya da ben bulamadım :D ). Bazı ürünler var yüksek işlemcili yüksek RAM'li ama bakıyorsun çakma Çin malı lisanssız ürünler.

Bazı çok bilinmedik lisanslı cihazlar var onlarda 4K civarlarında sanırım. Stabil sağlam bir deneyim sunan Apple TV cihazları var. Bunlarda en az 6K falan ama bunları aldığında da APK uygulama kuramıyorsun. Birçok uygulamaya erişemiyorsun. Alternatif olarak firestick var bu da Android box kadar verimli değil.

Mecool sandım bir an. Ama 2.nesil de Android TV olarak biliyordum. Hatta kontrol ettiğimde orada da yanlış yazılmış.
1711661788245.png

Resmi Xiaomi sitesinde de görebilirsin Google TV kullanıyor. Pek farkları olmasa da aylık güncelleme geliyor arayüze vs.

Netflix ESN'i 4K ve HDR destekliyor mu hocam peki onlar da önemli sonuçta ürün Android lisanslı ama Netflix lisansı nedir?

Açıkçası hocam o konuda bilgim yok. Bende daha yeni ürünü gördüm. Teknik özelliklerine baktım bu yüzden. Genel olarak aynı olsalarda en önemli farkı depolama desteği. Ha bir de soğutma var tabii. Ancak HDR destekliyor.

Eki Görüntüle 2153197

Resmi Xiaomi sitesinde de görebilirsin Google TV kullanıyor. Pek farkları olmasa da aylık güncelleme geliyor arayüze vs.

Epey sitesinde yanlış yazılmış hocam. Bende diyorum incelemelerde niye Google arayüzü ile mevcut. Sorun sitede kaynaklı.

Mi Box S 4K olanı kullanıyorum. Satın almadan önce araştırırken aynı fiyat aralığında daha iyi özellik sunan modellerin önerildiğini gördüm. Mi Box seçmemin sebebi, Netflix, Prime Video gibi platformların lisansı olmasıydı. Farklı cihazlarda bu lisans sorunu yüzünden bu platformları izleme konusunda sıkıntı yaşayan insanların şikayetlerine denk geldim. Hangi cihazı alırsanız alın, lisans konusunu mutlaka iyice araştırın.

Açıkçası hocam o konuda bilgim yok. Bende daha yeni ürünü gördüm. Teknik özelliklerine baktım bu yüzden. Genel olarak aynı olsalarda en önemli farkı depolama desteği. Ha bir de soğutma var tabii. Ancak HDR destekliyor.

Epey sitesinde yanlış yazılmış hocam. Bende diyorum incelemelerde niye Google arayüzü ile mevcut. Sorun sitede kaynaklı.
Epey'in yarısı yanlış bilgi hocam zaten çok iyi anlıyorum.

Geri
Yukarı