TV box önerisi

Cihaz tam f/p ürünü. Az önce dediğim gibi bana saçma gelen eski cihazlarda varken bunda olmaması. Hayırlı olsun.
Hocam klavye ve faremi bağladım, Google'da rahatça gezebiliyorum fakat klavyede; ş,i,.,ç gibi tuşlara bastığımda arama kısmına, farklı yazı çıkarıyor. Bizim klavyemi bozuk acaba,
bunun sebebi nedir?

Bütçe sıkıntım yok dersende:

Bütçe sıkıntım yok dersende:

Hocam çoktan aldım ben, teşekkür ederim.

Hocam klavye ve faremi bağladım, Google'da rahatça gezebiliyorum fakat klavyede; ş,i,.,ç gibi tuşlara bastığımda arama kısmına, farklı yazı çıkarıyor. Bizim klavyemi bozuk acaba,
bunun sebebi nedir?
1712759966708.png

?

Biraz geç yazdım ama belki faydası dokunur. Play Store'a girmek için Google Asistan'a "Play Store'u Aç" diyebilirsin.
Yok o sorunu hallettim bir şekilde, teşekkür ederim yinede.

@Teknoyms
Hocam merhabalar.Bir sorum olacaktı.Cihazdam gayet memnunum fakat bir sorunum var.Klavye ve faremi bağladım,gayet güzel çalışıyor ama internette gezinirken, diyelim bir şey aratacağım, arama kısmını geldiğimde ekranda klavye çıkıyor.Bunu fare ile tuşlara bastığımda algılamıyor.Klavye yada kumanda ile yazmam gerekli.
Fare ile yazabilmem mümkün mü?

Son düzenleme:
Yok o sorunu hallettim bir şekilde, teşekkür ederim yinede.

@Teknoyms
Hocam merhabalar.Bir sorum olacaktı.Cihazdam gayet memnunum fakat bir sorunum var.Klavye ve faremi bağladım,gayet güzel çalışıyor ama internette gezinirken, diyelim bir şey aratacağım, arama kısmını geldiğimde ekranda klavye çıkıyor.Bunu fare ile tuşlara bastığımda algılamıyor.Klavye yada kumanda ile yazmam gerekli.
Fare ile yazabilmem mümkün mü?
Hocam normalde ben mause ile kullanmıyorum ama şuan denedim bendede aynı.Çözüm mümkün mü bilmiyorum.

Geri
Yukarı