TV Plus hizmeti için internet şart mı?

Evet doğrudur da bunlar ayrı bir TV kutusu ile kurulum yapıyorlar. Şu an o kutu ile kullanıyoruz. Sanırım o kutu ev interneti Turkcell olmadan çalışmıyor olabilir. Çünkü Tivibu içinde böyle bir şey vardı.

Yarın Turkcell şubesine gidip konuşacağım.

Anladım Tivibu Ev gibi bir şey yani. O zaman Turkcell'e sorun dediğiniz gibi.

Normalde Android box alacaktım güvenemedim umarım bunlardan birisini yapabilirim.

TV'niz akıllı TV değilse Android TV box (Mi Stick 4K, Mi Box S 2.Nesil gibi bir cihaz) alabilirsiniz.

Daha sonra Tivi Plus abonelik (cihazsız online abonelik) alıp TV Box üzerinden uygulamayı kurarak izlemeye devam edebilirsiniz tabi.

Ancak kalite olarak ayrı bir cihazla izlediğiniz kadar kaliteli ve kolay olmayabilir onu da söyleyeyim. (Kumanda kolaylığı ve akıcılık anlamında diyorum).

TV'niz akıllı TV değilse Android TV box (Mi Stick 4K, Mi Box S 2.Nesil gibi bir cihaz) alabilirsiniz.

Daha sonra Tivi Plus abonelik (cihazsız Online abonelik) alıp TV Box üzerinden uygulamayı kurarak izlemeye devam edebilirsiniz tabii.

Ancak kalite olarak ayrı bir cihazla izlediğiniz kadar kaliteli ve kolay olmayabilir onu da söyleyeyim. (Kumanda kolaylığı ve akıcılık anlamında diyorum).

Hocam 2 gündür Bu tvbox olaylarını araştırıyorum ama %100 güvenebileceğim bir şey bulamadım ya. Herkes farklı cihaz öneriyor. Her cihazın kusurları var helal Xiaomi için çok şikayet ve çok arza var.

Xiaomi için ;
ilk zamanlar güzeldi 1 hafta sonra yavaşladı diyorlar;
İnternete bağlanmıyor diyenler var;
Güncelleme sonrasında ses gidiyor diyen var;
Güncelleme sonrasında cihazın bozulduğunu söyleyenler var.
Garantisi de çok sıkıntılıymış.

Hocam 2 gündür Bu tvbox olaylarını araştırıyorum ama %100 güvenebileceğim bir şey bulamadım ya. Herkes farklı cihaz öneriyor. Her cihazın kusurları var helal Xiaomi için çok şikayet ve çok arza var.

Hocam ben Fire TV Stick 4K kullanıyorum. (HDMI'a doğrudan takılan çubuk gibi olanlardan.) Aynı zamanda bir süre Xiaomi Mi Stick 4K da kullandım. Fire TV Stick çok daha akıcı bir cihaz ancak full Android olmadığı için sizin kullanacağınız Tivi Plus uygulaması kurulabiliyor mu, kurulabiliyorsa siz yapabilir misiniz ondan emin olmadığım için Mi Stick 4K ya da Mi Box S2 cihazını almanız sizin için daha iyi olabilir.

Hocam ben Fire TV Stick 4K kullanıyorum. (HDMI'a doğrudan takılan çubuk gibi olanlardan.) Aynı zamanda bir süre Xiaomi Mi Stick 4K Stick de kullandım. Fire TV Stick çok daha akıcı bir cihaz ancak Full Android olmadığı için sizin kullanacağınız Tivi Plus uygulaması kurulabiliyor mu, kurulabiliyorsa siz yapabilir misiniz ondan emin olmadığım için Mi Stick 4K ya da Mi Box S2 cihazını almanız sizin için daha iyi olabilir.

Tvbox için açtığım konuda önermiştiniz hatırlıyorum.

Hmm evet. Tivi Plus kurulabiliyor mu sizin için deneyeyim isterseniz. Çünkü kendi uygulama kütüphanesinde yoktur onun uygulaması ama APK olarak kurulabilir.

Gerek yok hocam güvenilir sağlam bir cihaz istiyorum ya APK olayları, garanti olayları falan çok sıkıntı o cihazda. Android'e genel olarak baktığımızda da güncellemeler ile kendi topuğuna sıkıp cihazı bozuyor.

Gerek yok hocam güvenilir sağlam bir cihaz istiyorum ya APK olayları, garanti olayları falan çok sıkıntı o cihazda. Android'e genel olarak baktığımızda da güncellemeler ile kendi topuğuna sıkıp cihazı bozuyor.

Anladım hocam. Google Chromecast falan bakın o zaman siz Mi Stick'lere güvenmiyorsanız. Fire TV benim için fazlasıyla yeterli Steam, Epic oyunlarımı bile GeForce NOW üzerinden oynayabiliyorum ya da xCloud üzerinden VPN'le de oynayabiliyorum ama Tivi Plus çalışır mı bilemem.

Ya da Apple TV boxları var onlara da bakabilirsiniz tabi araştırın önce Google Chromecast'te ya da Apple TV'de Tivi Plus çalışıyor mu diye.

Hocam ben Fire TV Stick 4K kullanıyorum. (HDMI'a doğrudan takılan çubuk gibi olanlardan.) Aynı zamanda bir süre Xiaomi Mi Stick 4K da kullandım. Fire TV Stick çok daha akıcı bir cihaz ancak Full Android olmadığı için sizin kullanacağınız Tivi Plus uygulaması kurulabiliyor mu, kurulabiliyorsa siz yapabilir misiniz ondan emin olmadığım için Mi Stick 4K ya da Mi Box S2 cihazını almanız sizin için daha iyi olabilir.

Hocam selam yine ben :D. Fire TV Stick önermiştiniz. Elime geçme ihtimali var. Birkaç soru soracaktım.

- YouTube için hesabımızı bağlayabiliyor muyuz?
- Amazon kütüphanesi fazla boş. Netflix, Disney, BluTV, plex TV gibi uygulamalar kuruluyor mu? 4K izleme desteği var mı?
- İnat TV ve inatbox tarzı uygulamalar çalışıyor mu?
- Olumsuz ve sevmediğiniz özellikleri neler oldu?

Yeni konular

Geri
Yukarı