TV+ Ready görüntüsü televizyonda gidip geliyor

erenuney16

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Bu akşam TV+ Ready aldım. Fakat bir gariplik var. Sorun şu ki TV+ Ready cihazını salondaki büyük televizyona bağladım bağlantıyı yaptım. Yayın izlemeye başladığımda görüntü git gel yapıp ses kesiliyor, 2 saniye sonra ses geri geliyor. İnternetin çekip çekmemesinden şüphelenip cihazı evin modemden en uzak küçük televizyona taktım ve sorunsuz görüntü ve ses aldım. İnternette sorun olmadığını anladım. Salondaki büyük televizyonumun HDMI girişlerinin bozuk olabileceği ihtimaline karşı başka normal bir uydu alıcıyı iki HDMI girişinde de denedim, görüntüde ve seste sıkıntı yoktu. Zaten daha önce de uydu alıcıyla kullanıyordum. Turkcell abonesi olduğum için Superonline paketine dahil TV+'ın kutusu var kablolu internetle çalışan cihaz. Büyük televizyonu onda denedim yine sorunsuz çalıştı. Yani televizyonun HDMI girişleri bozuk değil, modemden uzak olup bağlantı problemi yaşamıyorum, aldığım cihaz bozuk değil çünkü cihazı evdeki diğer 4 televizyonda sorunsuz çalıştırdım. Fakat benim cihazı bağlamak için aldığım televizyonda bir türlü doğru çalıştıramadım. Problem ne olabilir?

Yeni konular

Geri
Yukarı