TV+ Turkcell kullananlara ücretsiz mi?

ProfesörX

Hectopat
Daha fazla  
Ben Turkcell operatörünü kullanıyorum TV+ benim için ücretsiz mi? Nereden öğrenebilirim? Uygulamadan görülebilir mi?

Hayır değil sadece arada bir kampanya oluyor ve şu anda Gold üyelik kapsamiyla promosyon kodu veriyor. Onun dışında paralı. Uygulamadan görünür, girince filmlere dizilere tıkladığında satin alma menusune atar.

Ben Turkcell operatörünü kullanıyorum TV+ benim için ücretsiz mi? Nereden öğrenebilirim? Uygulamadan görülebilir mi?

Şöyle ki benim paketimde TV Plus'ta vardı. Hatta TV Plus'ta kullanabileceğim ayrıca internetim vardı. Ve bunlardan haberim bile yoktu :) Paketin yanında kutucuklar varmış hediyeymiş onlar o tarifeyi kullananlara. En son bu paketten ayrılıp düz pakete geçmiştim orada da Basic üyelik vardı sanırım.
Hangi paket olduğunuzu söylerseniz bakalım TV Plus hakkınız var mı diye.
Şu anda Superonline internet kullanıyorum TV Plus var sadece Interstellar'ı izlemeyi özleyip izledim. Başka da bir şey yapmadım :)

Bedava değil, Paketler var. Ev internetinin yanında falan verilebiliyor.

Para verip alınmasını tavsiye etmem. Hele hele gençler için çok uygun bir hizmet olduğunu düşünmüyorum. Sansürlerle dolu. Türk filmlerinde neredeyse çoğu sahne Bip'li.

Aksiyon filmleri buzlu camlı vs.

Kutu içeriğinde YouTube gibi güzel bir nimet var. Ancak verdikleri alet bazen kasıyor. Çok verimli değil. TV canlı yayın hizmetinde sorun yok ancak arayüzünüde beğenmedim akıcı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı