Turkcell TV+ alınır mı?

Furkan Demirkıran

Kilopat
Süper Moderatör
Merhabalar, hayırlı günler. Bugün sonunda fiberi baglattim ama telefondaki bayiydi sanırım sürekli Turkcell TV+ için konuştu. Yok şöyle iyi, yok bu şekilde faydalanirsiniz, öve öve bitiremedi. Tabiri caizse zorla sattıracaktı.

Neden faydalanıyoruz diye sorduğumda Netflix'den daha iyi, ulusal, belgesel, maç kanalları ve çocuk kanalları gibi daha sayamadığım bir sürü kanal söyledi. Özellikle beIN Sport da dahil mi dedim ve evet dedi.

Her şey varsa tamam dedim. Sonradan telefonu kapatınca Turkcell müşteri hizmetlerini aradım, adam da bana Netflix kullanıyorsanız gerekli değil gibi açıklamada bulundu ve içinde kısıtlı kanallar, beIN Sport yok gibi söyledi. Bu kişiler aynı firma değiller mi? Neden zıt şeyler söylüyorlar anlamadım.

Sonunda 100 Mbps paketi tanimlattim ve kullanmaktayım. Açıkçası benim açımdan gerekli olduğunu düşünmediğim için alım yapmadım. Alan veya kullanmakta olan arkadaşlar deneyimlerini aktarabilirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
BEIN Sports falan yok. Sinema kanalları falan var. Seç izle gibi seçenekler de var. Netflix falan da yok. İçinde sadece kayda değer olarak YouTube var.

Anten kablosu derdinden kurtarıyor CAT6 kablo yetiyor. Durdurma geri sardırma mevcut. İçinde YT bulunuyor, belgesel vs ve yüzlerce film var. TV ile çok isiniz yoksa gereksiz olur sizin için.

Yukarıdaki yorumlara katılıyorum ve ek olarak YouTube dışında bir uygulaması yok ve başka uygulama kurulmuyor. Android değil özel bir işletim sistemi var. Onun dışında S Sport'da var ve anten sorunları ile uğraşmıyorsun.

BEIN Sports falan yok. Sinema kanalları falan var. Seç izle gibi seçenekler de var. Netflix falan da yok. İçinde sadece kayda değer olarak YouTube var.
Anladım, çok takılan birisi değilim televizyonda gerekli olduğunu düşünmüyorum diye iptal ettirdim zaten hocam sağ olun.
Anten kablosu derdinden kurtarıyor CAT6 kablo yetiyor. Durdurma geri sardırma mevcut. İçinde YT bulunuyor, belgesel vs ve yüzlerce film var. TV ile çok isiniz yoksa gereksiz olur sizin için.
Ben de öyle düşündüm teşekkürler.
Yukarıdaki yorumlara katılıyorum ve ek olarak YouTube dışında bir uygulaması yok ve başka uygulama kurulmuyor. Android değil özel bir işletim sistemi var. Onun dışında S Sport'da var ve anten sorunları ile uğraşmıyorsun.
Pek de hoşuma gitmedi açıkçası ondan mütevellit tercih etmedim, bilgiler icin teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı