TVS Raider 125 vs Apache RTR 200

Anladım hocam Raider da abs olmaması tedirgin ediyor açıkçası İstanbul'da mı yaşıyorsunuz bilmiyorum ama tem üzerinden işe gidip geliyorum sorun olur mu acaba iş dışında şehir içinde ya da yağmurlu havalarda çok kullanmayacağım.

Lastikleri değiş eğer çok korkuyorsan ani fren yapmadığın sürece veya aniden debriyaj salıp arkayı salmadığın sürece düşmezsin fabrika lastikleri leş.

Lastikleri değiş eğer çok korkuyorsan ani fren yapmadığın sürece veya aniden debriyaj salıp arkayı salmadığın sürece düşmezsin fabrika lastikleri leş.
Not olarak aldım teşekkür ederim

Ekipman için bir şey demem ama RTR200 gerçekten çok güzel arkadaşım aldı abs güzel çalışıyor ön ayarlanabilir süspansiyonu da güzel. Denizli Muğla Antalya yapıyor gayet memnun. İlk motor olarak aldı.
Evet bende 1 haftadır motor incelemeleri yapıyorum, CFMoto bile baktım NK150 özellikle. Fakat aralarında en iyisi RTR200 oldu. Gönül isterdi ki biraz daha ekleyip nakit bir şekilde ikinci el R25 alabilmek ama başlangıç da bu motorla başlayıp R25 'e yükseltmeyi planlıyorum.

Eski kasa R25 alınmaz. Yağ pompası yağlanmayı kestiği için yatak sarıyor. Çoğu da apaçi gibi kullanıyor.
Çok dikkatli olmak lazım.
Dikkate alıyorum hocam teşekkür ederim tavsiyeniz için

Lastik için öneriniz var mı? İnternette gezindiğimde Mitas öneren çok oldu ama başka önerilere de açığım?

@Görkem Umut @Megaton hocalarım sizlerden de bu konu hakkında tavsiye alabilirsem çok memnun olurum.

Son düzenleme:
Dikkate alıyorum hocam teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Lastik için öneriniz var mı? İnternette gezindiğimde mitas öneren çok oldu ama başka önerilere de açığım?

@Görkem Umut @Megaton hocalarım sizlerden de bu konu hakkında tavsiye alabilirsem çok memnun olurum.

Bende bilmiyorum fabrika lastiğini kullanıyorum ben korkutsada ara sıra yan vermek için güzel oluyor.

ne kadar bir titreşimli hocam? 50cc mondial turismo scooter kullandım, daha önce siz kullandınız mı bilmiyorum ama baya titreşimliydi o kadar var mıdır?
Bende de wing vardı aşağı yukarı aynı motorun farklı giydirilmişi apacheden sonra wing titremiyor gibi geldi. Çünkü 50 km üzeri seyehatlerde kollarımı hissetmiyordum titreşimden indikten 3-5 dakika sonra his yavaş yavaş geliyordu eldiven ve yumuşak elcik olmasına rağmen :D .

Bende de wing vardı aşağı yukarı aynı motorun farklı giydirilmişi apacheden sonra wing titremiyor gibi geldi. Çünkü 50 km üzeri seyehatlerde kollarımı hissetmiyordum titreşimden indikten 3-5 dakika sonra his yavaş yavaş geliyordu eldiven ve yumuşak elcik olmasına rağmen :D .
o zaman bayağı titriyor apache yani, şimdi kararsız kaldım almaya 😀

2023 müydü peki? Belki 2024 de bu titreme daha da azaltılmış olabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı