Twicth upload sorunu

Stabil upload vermediği için derken @Ataberk Karakaş. 1. mesajda da belirttiğim gibi Mega'ya stabil olarak 2MB/sn olarak upload yapabiliyorum. En fazla arada 1.9'a düşüyor. Bir internet bağlantısı daha ne kadar stabil olabilir.
@Patrixcs benim de derdim o zaten. İnternet bağlantımda bir değişiklik olmamışken daha önce alabildiğim hızları alamıyorum.

Bu aralar Turkcell şebekesinde sorun mu var bilmiyorumda. Benim evime gelen hız 250'den 100'e düştü. En iyis müşteri hizmetlerini ara bence.

Hocam normal Turkcell bağlantımda sıkıntı yok. Bakın 8 ayrı yerden test yaptım şimdi. En yoğun saatler en düşük aldığım yer 10 civarı verdi. Bakın bir fikir verin bana.
Twitch'e attığım ticket sonucu aldığım cevap bu;
Merhaba MightUp,

Bu konuda bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Olası nedenleri gidermek ve daraltmak için lütfen aşağıdaki adımları deneyebilir misiniz?

Lütfen internet tarayıcınızda herhangi bir eklenti/uzantıyı devre dışı bırakın.
  1. Tarayıcı uzantılarınız devre dışı bırakılırken lütfen bu sorunu gizli modda/özel tarama modunda (incognito) da uygulayın.
  2. Tarayıcınızın uzantılarını devre dışı bırakmanız etkisiz hale geliyorsa yüklemeyi iyileştirmek için lütfen tarayıcınızın önbelleğini ve çerezlerini temizleyin. Bunun nasıl yapılacağı ile ilgili ayrıntılı talimatlar burada bulunabilir: Clear your web browser's cache, cookies, and history Hem önbelleği hem de çerezleri temizlemek çok önemlidir! Bunları temizledikten sonra hesabınıza tekrar giriş yapmanız gerekir.
  3. Lütfen farklı bir tarayıcı deneyin.
  4. Lütfen farklı bir ağ kullanarak bu adımları deneyin.

Bu sorun giderme aşamalarını denedikten sonra sorununuz hala çözülmezse lütfen bize bildirin.

Teşekkürler!

Twitch Destek Ekibi

Sorunumla hiç alakası olmayan böyle bir cevap aldım. Buna cevap vereceğim ama adamlara nasıl derdimi anlatabilirim? Önceki mesajımdan hiçbir şey anlamadıkları ortada.
Youtube Twitch
Benim sıkıntım şu anda yalnızca twitch platformunda gibi gözüküyor ilginç bir şekilde.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    11,7 KB · Görüntüleme: 20
  • 2.png
    2.png
    13,2 KB · Görüntüleme: 22
  • 3.png
    3.png
    14,9 KB · Görüntüleme: 16
  • 4.png
    4.png