Twicth upload sorunu

SeFFaH

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar herkese kolay gelsin öncelikle.
Sizlere Twitch internet bağlantısıyla alakalı 2 sorum olacak. Bilenler veya bir fikri olanlar cevaplarsa sevinirim.
1- Twitch uploadlarda sınır koyuyor mu?
2- Koymuyorsa benim bu uploadı almam neden olabilir? Az önce Mega.co.Nz ye 2 MB(16Mbps) ile rahatça upload yaptım. Ancak Twitch maksimum 5-5.5 Mbps upload verebiliyorum. Testlerin resimlerini paylaşıyorum. Hepsi aynı zaman içinde 1-2 dk arasında yapılmıştır. Bu arada bir de sıkıntı olarak 4.500 kbps upload verdiğim zaman Twitch'e drop yiyorum.
İzlemek ve yayınıma katılmak isteyen arkadaşlar olursa;
MightUP

İyi akşamlar, kolay gelsin.
Speedtest Twitch.pngspeedtest.pngSpeedtest2.png

Dostum bir şey soracağım, internetin markası ne ve kaç TL veriyorsun?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Aidra @furkanbgbr Bu yeni mi geldi?
Gerçi arkadaşım şu an kendi internetiyle 7 küsür alıyor ama. 6000 bitrate içinde geçen sene içinde whatsapp tan arkadaşlarla konuşurken attığım testler. Bu arada 10K bitrate verip 1080P60 Fps cam gibi de yayın açmıştım aynı internetle zamanında.
@68055 Hocam Superbox sınırsız paketi. Bu sınırlamalar öncesinden aldığım paketi devam ettiriyorum. Yaklaşık 300 TL.
WhatsApp Image 2020-09-01 at 21.25.22.jpegWhatsApp Image 2020-09-01 at 21.31.06 (1).jpegWhatsApp Image 2020-09-01 at 21.31.06.jpegWhatsApp Image 2020-09-01 at 21.31.07 (1).jpegWhatsApp Image 2020-09-01 at 21.31.07.jpeg

Süperbox stabil upload vermediği için drop yiyorsun aynı sorun bende'de vardı ve birkaç arkadaşımda hala mevcut.

Stabil upload vermediği için derken @Ataberk Karakaş. 1. mesajda da belirttiğim gibi Mega'ya stabil olarak 2MB/sn olarak upload yapabiliyorum. En fazla arada 1.9'a düşüyor. Bir internet bağlantısı daha ne kadar stabil olabilir.
@Patrixcs Benim de derdim o zaten. İnternet bağlantımda bir değişiklik olmamışken daha önce alabildiğim hızları alamıyorum.

Stabil upload vermediği için derken @Ataberk Karakaş. 1. mesajda da belirttiğim gibi Mega'ya stabil olarak 2MB/sn olarak upload yapabiliyorum. En fazla arada 1.9'a düşüyor. Bir internet bağlantısı daha ne kadar stabil olabilir.
@Patrixcs Benim de derdim o zaten. İnternet bağlantımda bir değişiklik olmamışken daha önce alabildiğim hızları alamıyorum.
Yani kardeşim kablosuz bağlantı olduğu için dalgalanmalar sürekli oluyor 3000 bitrate'de bile drop oluyordu bana 45 mbps download alırken dahil. Modem arayüzünden bir kaç ayar deneyebilirsin belki sana faydası olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı