Elektronik Twisted Minds TM27PG 260Hz Nano IPS Monitör 5299 TL

Arkadaşlar biz kullanıyoruz bu arada 3 aydır filan hiçbir sorunla karşılaşmadık TN panelden geçiş yaptık. Daha önce IPS kullanmadım karşılaştıramam ancak renkleri vs gayet güzel öyle merdiven altı bir ürün değil. Arap markası almayın diyenler "Coca-Cola içmeyin İsrail malı yeğenim" diyenlerden farkı yok gülün geçin.

Bilinmeyen marka uzak dur deseniz anlarimda araplardan uzak dur gibi mesaj atiyorsunuz. Arap dusmanligi yapmaniz garibime gitti. Cok şükür Türküm bu arada ama memleketciligi ırkçılığı yanlış buluyorum. Amacim tartismak degil bilgi icin teşekkürler.
Arkadaşlar biz kullanıyoruz bu arada 3 aydır filan hiçbir sorunla karşılaşmadık TN panelden geçiş yaptık. Daha önce IPS kullanmadım karşılaştıramam ancak renkleri vs gayet güzel öyle merdiven altı bir ürün değil. Arap markası almayın diyenler "Coca-Cola içmeyin İsrail malı yeğenim" diyenlerden farkı yok gülün geçin.

O kadar açıklamada sadece "Arap" kelimesini mi görüyorsunuz?

Cevap enteresan falan değil. Ben kimseye o oluyorsun bu oluyorsun demiyorum. Algınız yanlış. Bak arkadaş yukarıda beni çok net anlamış.
Monitör sektöründe henüz soru işaretliler. Amerika'nın mesela Dell markası var. Monitörleri ortada. Her yerde incelemeler, kaynaklar havada uçuyor. Peki Twisted nerede? Umarım anlaşılmıştır.
Dostum. Kendinle çelişiyorsun. Sen, ben, o almazsa bu monitörü kimse almazsa incelemeyi kim yapacak o zaman. Bekleyelim monitör kendi kendini mi tanıtsın. Birileri bunun incelemesini yapmak için illaki alacak. Çok saçma yorum yapmışsın. Yeni bir marka çok pazarı yok diye kimse ürün almazsa nasıl büyüsün firma ? E bunlar olmazsa Dünya'ya nasıl mal dağıtacak ?

Bilinmeyen marka uzak dur deseniz anlarimda araplardan uzak dur gibi mesaj atiyorsunuz. Arap dusmanligi yapmaniz garibime gitti. Cok şükür türküm bu arada ama memleketciligi ırkçılığı yanlış buluyorum. Amacim tartismak degil bilgi icin teşekkürler.

Excalibur almayın diyenler Türk düşmanı mı oluyor? Anlamadım.

Madem incelemesi yok ürünün kötü olduğunu nereden biliyorsun da millete alma diyorsun diye sorarlar adama. Belki dünyanın en iyi monitörü nereden biliyorsun ?
Neye göre en iyisi olacak? Nereden bilebiliriz? İncelemeye göre yargılarız bir ürünü değil mi, incelemeleri olmamasından belli oluyor nasıl olduğu.

Neye göre en iyisi olacak? Nereden bilebiliriz? İncelemeye göre yargılarız bir ürünü değil mi, incelemeleri olmamasından belli oluyor nasıl olduğu.
Belki diyorum işte bende o yüzden. Bu yorumu yapan arkadaş neye göre yazmış kötü olduğunu ona sorman lazım bu soruyu.

Çok garip bir ortam gerçekten. Adam monitörü incelemesi yok alınmaz diyor Arap malı diye kötülüyor. Herkes beğeni verip onaylıyor. Sonra inceleme bekliyorlar. Aynen bekleyin. Monitör yakında çıkar YT üzerinden size kendini tanıtır. Kimse almazsa olacak olan bu sanırım.

Geri
Yukarı