Twitch 18 yaşından küçük ödeme almak

• Konuyu başlatan visu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 6B
Evet iştirak oldum doğum tarihimi kendi doğum tarihim olarak girdim bir sıkıntı çıkmadı fakat adresle ilgili bir çok sorun olmuştu o uğraştırdı belki sizde de aynı sorun vardır. Tüm bilgilerin büyük küçük harf bile aynı olması gerekiyor iştirak sözleşmeleri arasında. YouTube'da bir video vardı ben oradan bakarak halletmiştim siz de deneyin isterseniz belki yardımcı olabilir "Twitch iştirak alma" gibi bir şey aratmıştım.
Nasıl sıkıntı çıkmadı? Biliyorum onlar tıpatıp aynı da 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor diyor ödeme yöntemini girerken.
Evet iştirak oldum doğum tarihimi kendi doğum tarihim olarak girdim bir sıkıntı çıkmadı fakat adresle ilgili bir çok sorun olmuştu o uğraştırdı belki sizde de aynı sorun vardır. Tüm bilgilerin büyük küçük harf bile aynı olması gerekiyor iştirak sözleşmeleri arasında. YouTube'da bir video vardı ben oradan bakarak halletmiştim siz de deneyin isterseniz belki yardımcı olabilir "Twitch iştirak alma" gibi bir şey aratmıştım.
Şu anda sorunu hallettim ama doğum tarihimi ödeme yöntemi bölümünde doğru girmeyerek hallettim

Merhaba! 16 yaşındayım ve Twitch'de yayın yapıyorum ve bir miktar para birikti. Twitch'de kendi bilgilerimle iştiraklık bile aldım fakat ödememi çekmek isterken 18 yaşından büyük olman gerekiyor diyor ve ben de partner 3-4 tane benimle aynı yaşta Twitch yayıncısına sorduğumda aileden birinin bilgileriyle çektiklerini söylediler fakat ben zaten iştirak seçiminde ebeveyn epostası ile kaydımı oldum fakat iştirak kaydı kendi üstümeydi. Ödemeye ebeveyn bilgisi giremiyorsun çünkü iştirak kaydındaki isim vesaire bilgileri direkt alıyor ne yapmam gerek? İştirak kaydını da mı ebeveynimin üzerine yapmalıyım? Bu yanlış bilgi vermek olmaz mı ama partner yayıncılar bile yapıyormuş?
Vergi sistemini nasıl hallettin? Twitch'ten para kazandıktan sonra vergi dairesine gidip vergi vermen gerekmiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı