Twitch Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

furkan3318

Kilopat
Daha fazla  
Twitch'de bir kanala abone oldum ve şu an iptal etmek istiyorum her ay 5 dolar çekiyormuş. Bu konuda yardımcı olabilecek kimse var mı?

Twitch Prime üyeliğine abone olmadıysanız her ay çekmez. Normal aboneliklerde her ay otomatik yenileme yapılmaz.

Prime olmasada farketmez, her ay çeker. Bunu engellemek istiyorsan twitch hesabında abonelikler kısmına girip ordan ayarlamalısın. Aynısı banada olmuştu ve mail atmıştım. Gelen cevap şöyleydi ;

Merhaba,
Bilgilerimize göre, bu ödeme, aylık Twitch.tv aboneliğinizin otomatik olarak yenilenmesi idi. Aksi belirtilmediği sürece, Twitch'daki çoğu aboneliğin otomatik tekrarlanan aylık ücretler olduğunu lütfen unutmayın. Aboneliğinizin otomatik yenilemesini iptal ettik.
Gelecekte başvurmak için: Hesabınızı Twitch'ta ve aşağıdaki bağlantıyı kullanarak giriş yaparak aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz:
-> Twitch -> İlgili abonelik için "Ödeme Bilgisi" üzerine TIKLAYIN ve son olarak -> "Yenileme" seçeneğini seçin.

hortlatmak gibi olmasın ama gerekli açıklama ektedir.
1. resimde primevide.com' a gireceksiniz ve ayarlarınızdan ilgili seçeneğe geleceksiniz
2. resimde yenileme seçeneğini kapatırsanız otomatik olarak tekrar olarak kartınızdan para çekmez ve aboneliğiniz sona ermiş olur.

Dosya Ekleri

• bu 1.jpg
    bu 1.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 1.534
  • bu 2.jpg
    bu 2.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 1.499
hortlatmak gibi olmasın ama gerekli açıklama ektedir.
1. resimde primevide.com' a gireceksiniz ve ayarlarınızdan ilgili seçeneğe geleceksiniz
2. resimde yenileme seçeneğini kapatırsanız otomatik olarak tekrar olarak kartınızdan para çekmez ve aboneliğiniz sona ermiş olur.
Abi 3 yillik konuyu hortlatmissin ve hortlatmak gibi olmasin diyosun. ;d

Merhaba,

twitch.tv/subscriptions adresine giderseniz karşınıza abone olduğunuz kanallar çıkacaktır. Aboneliğinizi iptal etmek istediğiniz veya aboneliğinizin yenilenmemesini istediğinizin kanalın sağ üst köşesindeki ayarlar tuşuyla dilediğiniz tercihi gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı