Twitch aboneliği nasıl iptal edilir?

Öncelikle özür dilerim biraz toy bir konuda yardıma ihtiyacım var. Halihazırda Amazon Prime kullanıyorum, Eternal fire maçını izlerken yayıncı arkadaşa destek olmak amacıyla zaten ilk ay bedava olduğu için Prime ile abone oldum. İleriki aylarda aboneliğimi devam ettirmek istemiyorum, e-spor'u pek takip etmiyorum çünkü. Velhasıl aboneliğimi bu isteğim doğrultusunda durduracaktım ancak "aboneliği durdur" cinsinden bir seçenek göremedim. Biraz araştırdım ancak genelde Amazon Prime'ı iptal edin diyorlardı. Ben Prime'ı ve de Prime Video'yu aktif kullanıyorum, yok mudur bunun başka bir yolu?

Ekran Görüntüsü (3).png

Prime ile abone olduysaniz Amazon Prime ücretini devam ettirdiğiniz sürece buradan ücretsiz devam ediyorsunuz.

Yani ücretsiz Twitch aboneliği ben Amazon Prime'ı ödediğim müddetçe her ay yenileniyor öyle mi? Ben tek seferlik diye düşünmüştüm.

Evet öyle 28 Ekim günü geldiği zaman Amazon hesabınızın Prime devam ederse Twitch girip aboneliği devam ettir diyeceksiniz ekstra ücret yok Amazon Prime içinde geliyor Twitch Prime aboneliği.

İleriki aylarda aboneliğimi devam ettirmek istemiyorum, e-spor'u pek takip etmiyorum çünkü. Velhasıl aboneliğimi bu isteğim doğrultusunda durduracaktım ancak "aboneliği durdur" cinsinden bir seçenek göremedim.
Prime'ın sağladığı Twitch abonelikleri otomatik yenilenmiyor. Amazon Prime'ın parasını ödediğiniz sürece her ay kanala girip abone olma kısmından Prime ile aboneliğinizi elle yeniliyorsunuz. Dolayısıyla endişe etmeniz gereken bir durum yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı