Twitch Geri Adım Attı: Müstehcen İçerik Kararı İptal

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Twitch Müstehcen İçerik İptal

Twitch, etiketlendiği sürece kullanıcıların müstehcen içerik yayınlamasına izin veren politika güncellemesini sadece 2 günün ardından hızla geri aldı. Şirket yeni bir güncellemede, yayın platformunda gerçek veya kurgusal çıplaklık tasvirlerine izin vermeyeceğini söyledi. Twitch, kullanıcılara “sanatsal çıplaklık” yayınlamaları için yeşil ışık yaktıktan sonra bazı yayıncıların politikayı ihlal eden içerikler oluşturduğunu söylüyor. Güncellemeye göre, Twitch’te müstehcen içeriğin […]

Devamı: Twitch Geri Adım Attı: Müstehcen İçerik Kararı İptal
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Eki Görüntüle 2054577
Twitch, etiketlendiği sürece kullanıcıların müstehcen içerik yayınlamasına izin veren politika güncellemesini sadece 2 günün ardından hızla geri aldı. Şirket yeni bir güncellemede, yayın platformunda gerçek veya kurgusal çıplaklık tasvirlerine izin vermeyeceğini söyledi. Twitch, kullanıcılara “sanatsal çıplaklık” yayınlamaları için yeşil ışık yaktıktan sonra bazı yayıncıların politikayı ihlal eden içerikler oluşturduğunu söylüyor. Güncellemeye göre, Twitch'te müstehcen içeriğin […]

Devamı: Twitch Geri Adım Attı: Müstehcen İçerik Kararı İptal
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

İyi oldu. Yoksa birkaç gün sonra Twitch'e girmek için VPN kullanmak gerekebilirdi :D

Geri
Yukarı