Twitch kanal aboneliği iptal etme

Merhabalar, geçen aylarda Amazon Prime almıştım kardeşim benim haberim olmadan Twitch'den bir kanala abone olmuş ilk ay ücretsiz sonraki aylar 8TL diye biliyorum o yüzden iptal etmek istedim ama Twitch hesabına girince abonelik kısmında iptal etme seçeneği çıkmadı destek ile iletişime geçtim ama istediğim sonucu alamadım çözümünü bilen varsa şimdiden teşekkürler.
Twitch giriş yaptıktan sonra Sağ üstteki profil resmine tıkla daha sonra abonelikler seçeneğine giriş yap. Oradan abonelik ile ilgili işlemlerini halledebilirsin. Ayrıca eğer bir kanala abone olduysan artık ay dolana kadar iptal edemezsin. Bir dahaki ay istediğin bir kanala tekrar abone olabilirsin.
Prime tamamen iptal etmek istiyorsan Amazona giriş yaptıktan sonra hesabım bölümünden prime iptal edebilirsin ve ödemeleriniz bölümünden kart bilgilerini silebilirsin.

Amazon Prime ile bir kanala abone olduğunuzda, sistem 1 aylık alıyor yani misal bir kanala abone oldunuz. 2. Ay otomatik abone olmuyor, sizin gidip prime ile abone ol butonuna tıklamanız gerekiyor. Ek olarak Amazon Prime aboneliği ise amazon.com.tr üzerinden. Prime üyeliğim kısmından istediğiniz zaman iptal edilebilir.
Merak ettiğim şeylerden biriydi yukarıda yazmayı unutmuşum kredi kartindan otomatik +8TL çekmesinden şüphelendiğim için direk iptal etmeyi sordum yani durduk yere 16TL ödemek istemem.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı