Twitch mi KICK mi? Hangisinde yayına tekrar başlanmalı?

Nessuno

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar ben 2017'den beri twitch de yayınlar açan biriydim. 2022de bunu düzene oturmuş sayılırdım. Günlük minimum 4-6 saat arası yayınlar açıyordum. Bazı günler 12 saatlik yayınlar bile yapmışlığım var. Uzun süredir yayın açmıyorum. Ortalamada 15 bandında izlendim. Yeni değilim, muhabbetim ve gameplayim en azından izleyen kişilerin söylediği kadarıyla sarıyor. Sistemim kötüydü birçok oyunu oynayamiyor ve eski oyunlarda da elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyordum. Şuan iyi bir sisteme sahibim ve tekrar başlamayı planlıyorum.

KICK'e mi başlasam yoksa Twitch'e mi? Karar vermedim.
Onun dışında uzun sürenin ardından nasıl gelişebilirim?
İzleyiciyi nasıl çekebilirim?

Birkaç FiveM sunucusu ise konuştum kendileri destek olabileceklerini, oyun içi çekilişler yapacaklarını söylediler. Böyle bir yol seçersem nelere dikkat etmeliyim?

Screenshot_2024-01-23-15-17-27-288_com.android.chrome~2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Twitch'te başlayıp kitle toplamanız daha sağlıklı ve daha kolay olur, zira KICK daha yeni sayılabilecek bir platform.

Benim düşünceme göre Twitch'den devam kick belli bir seviyeden sonra patlayacak diyorum çünkü chatte konuşmalar çok hızlı geçiyor ancak Twitch'de bu bir tık daha normal.

Twitch'te başlayıp kitle toplamanız daha sağlıklı ve daha kolay olur, zira KICK daha yeni sayılabilecek bir platform.
Hocam peki tekrar başlarken nelere dikkat etmeliyim? Kitleyi nasıl elde edebilirim? Fivem hakkında söylediklerime ne diyorsunuz?

Benim düşünceme göre Twitch'den devam kick belli bir seviyeden sonra patlayacak diyorum çünkü chatte konuşmalar çok hızlı geçiyor ancak Twitch'de bu bir tık daha normal.
Hocam peki tekrar başlarken nelere dikkat etmeliyim? Kitleyi nasıl elde edebilirim? Fivem hakkında söylediklerime ne diyorsunuz?

Hocam peki tekrar başlarken nelere dikkat etmeliyim? Kitleyi nasıl elde edebilirim? FiveM hakkında söylediklerime ne diyorsunuz?

Hocam peki tekrar başlarken nelere dikkat etmeliyim? Kitleyi nasıl elde edebilirim? FiveM hakkında söylediklerime ne diyorsunuz?

FiveM hakkında bir bilgim yok ancak yazdıkların gibi takip eden kişiler oyun ve muhabbetini beğendilerse aynı yoldan devam et sadece yapabiliyorsan Discord grubun varsa kişiler çekmeye çalış ve oyunlar oyna zaten oradaki kişiler arkadaşlarına derken büyüme ihtimalin çok olur sadece yeni oyunlar deneme oyunları dikkatli seç.

Yeni konular

Geri
Yukarı