Chrome için nasıl ekleniyor? Ben uBlock Origin'in Filtrelerim kısmına bıraktığınız linkteki yazıları kopyala-yapıştır yaptım. Doğru mu yaptım hocam?

Ublock Origin konusunda anlatmıştım. @Mexy1864 Oradakileri uyguladıktan sonra çalıştığından emin olmak için Adblock testini yapabilirsin.

Kiwi browser ublock önerileren ayarlar privacy badger ve https://raw.githubusercontent.com/d3ward/toolz/master/src/d3host.adblock ekledim test sonucu %98 oldu. Ayrıca bu filtre mediamark sitesini bozuyor.

Son düzenleme:
Ben sorunsuz girdim. Ne tür bir sorun yaşanıyor? @LOSTNT Telefonda ayrıca AdGuard'ın telefon için olan filtresi var. Belki o sorun çıkarıyor olabilir.

@Mexy1864 Konuda var.

Ben sorunsuz girdim. Ne tür bir sorun yaşanıyor? @LOSTNT telefonda ayrıca AdGuard'ın telefon için olan filtresi var. Belki o sorun çıkarıyor olabilir.

@Mexy1864 konuda var.

AdGuard Mobile Ads'ı filtrelerden devre dışı bıraktım site yine bozuk. O filtre siteyi bozuyor. Geo.yahoo.com engellenmiyor.

@26318 Sadece buraya gelip İçe Aktar kısmına Twitch reklamlarını engelleyen filtrenin linkini yazacağım, değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…