Twitch reklamlarını engellemenin bir yolu var mı?

243929

Hectopat
Kanala abone olmak dışında Twitch reklamlarını engellemenin bir yolu var mı? Adblocklar işe yaramıyor. Bunun haricinde reklamları özelleştirmenin bir yolu var mı? Her reklam istisnasız ilk Durex sonra Coca Cola şeklinde.

Dns denediniz mi örneğin dnsforge

Kanala abone olmak dışında Twitch reklamlarını engellemenin bir yolu var mı? AdBlock'lar işe yaramıyor. Bunun haricinde reklamları özelleştirmenin bir yolu var mı? Her reklam istisnasız ilk durex sonra Coca-Cola şeklinde.

Twitch reklamlarını engelleyen uzantılar var. Birkaç ay önce kullanıyordum çalışıyordu.

Önerdiğim ayarlar ile Ublock Origin ve Privacy Badger deneyin. İlk başlarda reklam gösterebilir. Privacy Badger'in reklam gösteren izleyicileri öğrenmesi gerekiyor. Ama önerdiğim ayarları yapmazsanız öğrenemez.

Ben bu ayarlar ile reklam görmeden Twitch'i kullanıyorum. Bir ara bozulmuştu ama şu an yine engelliyor.

Privacy Badger'in, Twitch üzerinde engellediği izleyiciler.

2023-01-30_21-31.png

2023-01-30_21-31_1.png

Önerdiğim ayarlar ile Ublock Origin ve Privacy Badger deneyin. İlk başlarda reklam gösterebilir. Privacy Badger'in reklam gösteren izleyicileri öğrenmesi gerekiyor. Ama önerdiğim ayarları yapmazsanız öğrenemez.

Ben bu ayarlar ile reklam görmeden Twitch'i kullanıyorum. Bir ara bozulmuştu ama şu an yine engelliyor.

Privacy Badger'in, Twitch üzerinde engellediği izleyiciler.

Eki Görüntüle 1651090

Eki Görüntüle 1651089
Diğer eklentiyi sildim ve dediğiniz ayarları yaptım. Şu ana kadar herhangi bir reklamla karşılaşmadım sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı