Twitch ve Youtube Abone nasıl arttırılır?

Merhaba yapmak istediğiniz yayın içeriği çok önemli ve canlı yayındaki videonuza yapacağınız anahtar kelime etiketide çok önemli bu konular üzerinde konuşmalıyız Skype adresinizi Discord veya TeamSpeak3 adresi bırakın buraya yardımcı olayım.

Bana yardımcı olabilir misin şimdiden çok teşekkür ederim.
Discord: Rozovski#9768.

Merhaba Youtube üzerinden her akşam saat 21:00'da canlı yayın yapıyorum online oyunlar tanıtıyorum kanalımı açalı 1 hafta oldu anlık canlı yayın izleyicisi 150 ile 200 arası değişiyor, genel analiz olarak paylaşayım bana bir şekilde ulaşabilirsen sana yardımcı olabilirim bu konularda. 1 hafta içerisinde organik tekil 145 abone ve 1 hafta içerisinde yayın sponsoru bile buldum :) Kendi yazdığı yayımladığı MultiPlayer oyunu tanıtıyorum haftalık 750 tl alıyorum. :) Eki Görüntüle 331754
kankam bana ulaşabilir misin twitch hesabım "Simpolsantv"
Merhaba Youtube üzerinden her akşam saat 21:00'da canlı yayın yapıyorum online oyunlar tanıtıyorum kanalımı açalı 1 hafta oldu anlık canlı yayın izleyicisi 150 ile 200 arası değişiyor, genel analiz olarak paylaşayım bana bir şekilde ulaşabilirsen sana yardımcı olabilirim bu konularda. 1 hafta içerisinde organik tekil 145 abone ve 1 hafta içerisinde yayın sponsoru bile buldum :) Kendi yazdığı yayımladığı MultiPlayer oyunu tanıtıyorum haftalık 750 tl alıyorum. :) Eki Görüntüle 331754
kankam bana ulaşabilir misin ? Twitch hesabım "Simpolsantv"

Geri
Yukarı