Twitch ve Youtube Abone nasıl arttırılır?

Scorpio92

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar dostlar. Şimdi herkesin kafasında Youtube veya Twitch'e başlasam nasıl abone ve izlenme kasarım geliyor aklına ve ben de bu iki platformdan birine başlamak istiyorum. Fakat aklımda bazı sorular var tabiki de buraya konuyu bırakıyorum. Herkes ne bilgisi varsa yazsın herkes yararlansın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özgün içerik diyemeyeceğim çünkü bu işin özgünü kalmadı, herkes birbirini takip ediyor. YouTube'dan örnek verecek olursak bir vlog kanalı açarak bile güzel yerlere gelebilirsin. Eskiden böyle bir şey mümkün olmayabilirdi fakat günümüzde sosyal medya kullanımı arttıkça ve yaş oranı düştükçe popülerleşmek daha kolay oldu.

Ben Twitch üzerinden bir şeyler demek isterim. İnsanların seni izlemesinin bir sebebi olması lazım. Örneğin A Streamer'i muhabbetinden dolayı izlenir, B Streamer'i oynadığı oyunu iyi oynadığı için izlenir. İzleyiciler bu yayıncıları sevdiklerinden dolayı abone olup donate atıp desteklemek ister. Youtube için ''Kaliteli içerik'' üretirsen insanlar seni elbet bulacaklardır.

YouTube'a başlama, Twitch deneyebilirsin ama ara sıra büyük yayıncıların 30 kişi izlenen kişiyi 10.000 kişi ile hostladığı oluyor öyle bir şey yaşarsan direk ooo ünlü oldum havalarına da girme ertesi gün yine yayın açarsın 30 kişi izlenirsin yine bunu yaşayan birisi biliyorum üzüntüden bıraktı yayın yapmayı. Birde millet ne oynuyorsa onu oynama lütfen eğer bir gün kaliteli bir yayıncı olur ve seni takip listeme eklersem diğer 9 kişi aynı oyunun yayınını yaparken 10. kişi olarak sen farklı bir şeyler yapmaya çalış seni izleyelim.

Bence özgün içerik falan yalan. Zaten bunu yapsan da farkeden insan sayısı çok az olacak ve çok daha yavaş büyüyeceksin.

Twitch'te geğiren veya millete söven insanlar daha çok izleniyor. Hakkıyla bir yerlere gelmeye çalışanlar bir sınırda takılıp kalıyorlar.

Altın değerinde bilgi;
Twitch veya Youtube farketmez, birilerine Diss at. Oluşturduğun içeriklerde garip veya şaşırtıcı bir"şey" ekle. Elbet geri dönüşü olacaktır :)
Kolay gelsin.

Merhaba Youtube üzerinden her akşam saat 21:00'da canlı yayın yapıyorum online oyunlar tanıtıyorum kanalımı açalı 1 hafta oldu anlık canlı yayın izleyicisi 150 ile 200 arası değişiyor, genel analiz olarak paylaşayım bana bir şekilde ulaşabilirsen sana yardımcı olabilirim bu konularda. 1 hafta içerisinde organik tekil 145 abone ve 1 hafta içerisinde yayın sponsoru bile buldum :) Kendi yazdığı yayımladığı MultiPlayer oyunu tanıtıyorum haftalık 750 tl alıyorum. :)
Adsız.png

Merhaba Youtube üzerinden her akşam saat 21:00'da canlı yayın yapıyorum online oyunlar tanıtıyorum kanalımı açalı 1 hafta oldu anlık canlı yayın izleyicisi 150 ile 200 arası değişiyor, genel analiz olarak paylaşayım bana bir şekilde ulaşabilirsen sana yardımcı olabilirim bu konularda. 1 hafta içerisinde organik tekil 145 abone ve 1 hafta içerisinde yayın sponsoru bile buldum :) Kendi yazdığı yayımladığı MultiPlayer oyunu tanıtıyorum haftalık 750 tl alıyorum. :)Eki Görüntüle 331754
şimdi cevaplayabildim.İnstagramın varsa sana ulaşabilirim.
Merhaba Youtube üzerinden her akşam saat 21:00'da canlı yayın yapıyorum online oyunlar tanıtıyorum kanalımı açalı 1 hafta oldu anlık canlı yayın izleyicisi 150 ile 200 arası değişiyor, genel analiz olarak paylaşayım bana bir şekilde ulaşabilirsen sana yardımcı olabilirim bu konularda. 1 hafta içerisinde organik tekil 145 abone ve 1 hafta içerisinde yayın sponsoru bile buldum :) Kendi yazdığı yayımladığı MultiPlayer oyunu tanıtıyorum haftalık 750 tl alıyorum. :)Eki Görüntüle 331754
Hocam yardım edermisiniz @witicieen

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba yapmak istediğiniz yayın içeriği çok önemli ve Canlı yayındaki videonuza yapacağınız anahtar kelime etiketide çok önemli bu konular üzerinde konuşmalıyız skype adresinizi discord veya teamspeak3 adresi bırakın buraya yardımcı olayım.

Geri
Yukarı