Twitch Yayınına Telefon Kamerası Bağlama

Lefras

Kilopat
Daha fazla  
Twitch'ten bilgisayarım ile yayın açmayı öğrendim ama dizüstü bilgisayarımın kamerası çok kötü ve hareket etmiyor. Onun yerine bilgisayardan yayın açıp, telefonumdan kamera desteği yayına eklenebilir mi? Görüntünün çok iyi olmasına gerek yok, arkadaşlarım izleyecek zaten beni. :)

Bunun için android mi yoksa ios mu üzerine konuşmanın faydası var. IOS işletim sistemi için "iphone ipad recorder" programını kullanabilir, bilgisayarda elde ettiğin görüntüyü OBS de pencere yakalama özelliği ile alabilirsin.

Bunun için android mi yoksa ios mu üzerine konuşmanın faydası var. IOS işletim sistemi için "iphone ipad recorder" programını kullanabilir, bilgisayarda elde ettiğin görüntüyü OBS de pencere yakalama özelliği ile alabilirsin.
Android kullanıyorum. Nasıl yapabilirim? Bilgisayarda elde ettiğim görüntüyü verebiliyorum zaten ama telefon kamerasını nasıl vereceğim?

Droidcam isimli bir uygulama var. Hem bilgisayara hem de telefona kuruluyor. Kullanımı kolay. Kameranızdaki görüntüyü sanal bir webcam olarak bilgisayarınıza aktarıp kullandığınız yayın aracında sahneye kamera olarak ekleyebiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı