Twitch yayınında FPS düşüyor

Doğrudur hocam. Ultrafast yerine medium yapabilirsiniz. Anahtar kare aralığı ise genellikle 2 olarak tercih ediliyor.
Hayır ilk resimde ultrafast yapmışsınız öyle yaparsanız yayın çok drop yer vs. onu Fast'a çekin bence.
(Zaten orada yazıyor yüksek: Az CPU kullanımı diye az CPU kullanırsada çok kalitesiz ve droplu bir yayın olur)

Fast ya da medium(medium işlemciyi daha fazla zorlar Fast idealdir ama)
anladım mediuma çektim. Peki profil kısmı high olarak kalacak değil mi ?

Hayır ilk resimde ultrafast yapmışsınız öyle yaparsanız yayın çok drop yer vs. onu Fast'a çekin bence.
(Zaten orada yazıyor yüksek: Az CPU kullanımı diye az CPU kullanırsada çok kalitesiz ve droplu bir yayın olur)

Fast ya da medium(medium işlemciyi daha fazla zorlar Fast idealdir ama)

Bir de o kadar iyi sisteme 720p yayın yakışmamış sanki :)
900p60 da denedim 4500-5000 bitrate vererek ancak çok fazla kasma donma oldu yayında.. İşlemcimi azcık zorlasa sıkıntı olmaz heralde pek emin değilim sıcaklık değerlerini kontrol ederek medium fast arasında gidip gelebilirim

900P60 da denedim 4500-5000 bitrate vererek ancak çok fazla kasma donma oldu yayında. İşlemcimi azcık zorlasa sıkıntı olmaz herhalde pek emin değilim sıcaklık değerlerini kontrol ederek medium Fast arasında gidip gelebilirim.

1080P60FPS alın derim işlemciniz iyi zaten kaliteli bir yayın yapmış olursunuz(1080P60FPS alacaksanız Fast yapmanızı şiddetle tavsiye ederim)

Geri
Yukarı