Twitch'de ve YouTube'da izlenmemek

Sıfırdan böyle bir şeye başlıyorsan en az bir yıllık sabrını da yanında taşıman gerek. Sabırla devam edersen ve projene de güveniyorsan yavaş yavaş hem kendinin hem de kanalın gelişimini göreceksin.

Aslında en alt aşamalardan çıkartmak için küçük yayıncılar birbirleri ile anlaşıp, o an kim yayında ise arka planda destek sağlayabileceği bir ortam oluşturulabilir ya, bu sayede en alt kademede kalmamış olursunuz. O haliyele bir işe yaramaz fakat, fazla insanın sizi görmesini sağlayabilir.

Farklı bir şey sunman gerek insanlara. Yoksa izlenmezsin. Benim şu an bile üstüne düşsem izlenirim dememin sebebi o. Yaptığım içeriğin benzeri bile yok hala.

Yani haksız da değilsiniz sonuçta Türkler genelde malum fırsatçılık peşinde. Oyun oynuyor musunuz bilmiyorum fakat piyasaya göz atıp izlenen ve eğlendiğiniz oyunları oynamayı tercih edebilirsiniz. Genelde "Sadece Sohbet" türü belirli bir kitle olmadan izlenmeyebilir.
CS:GO,PUBG ve PES oynuyorum sadece sohbet kitle olmadan mantıksız cidden.
Farklı bir şey sunman gerek insanlara. Yoksa izlenmezsin. Benim şu an bile üstüne düşsem izlenirim dememin sebebi o. Yaptığım içeriğin benzeri bile yok hala.
YouTube da biraz daha mümkün farklı içerik sunmak hatta PUBG serim var farklı içerik açısından ama izlenmedi .

CS:GO,PUBG ve PES oynuyorum sadece sohbet kitle olmadan mantıksız cidden.

YouTube da biraz daha mümkün farklı içerik sunmak hatta PUBG serim var farklı içerik açısından ama izlenmedi .
Oynanış videosu çok var. Oynanışında farklı bir olay olmalı ki izleyeni sarmalı. Videoların çok sessiz, enerjisi düşük. İzleyen kopuyor bir yerden sonra.

Geri
Yukarı