Merhaba öncelikle Twitch dediğimiz canlı yayın platformunda düzenli olarak yayın yapmak istiyorum. Oyun ve ırl üzerine olacak sistemim ve internetim bu iş için uygun mu bilgi verir misiniz? Tabii ki ben araştırmamı yaptım ama yine de bilgi almak isterim. 2. ve en önemlisi ise kendi profilim için bir nick name lazım önerebileceğiniz kulağa hoş gelen cümle arasında rahatca zorlanmadan insanların söyliyebileceği bir isim önerirseniz sevinirim. İsmin hangi dilde olduğu önemli değil anlamı önemli ya da dediğim gibi kulağa hoş gelsin yeter. Önerdiğiniz isimlerin anlamlarını da belirtirseniz sevinirim anlamı yoksa anlamı yok yazın yeter. Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Sistem:
Ekran kartı: 2060 Super 8 GB OC.
Anakart: ASUS B450M-A.
İşlemci: Ryzen 5 3600.
RAM: 16 GB 3000MHz.
SSD: 450 GB M.2 (hızını hatırlamıyorum ama en iyilerinden diye hatırlıyorum)
Harddisk: 1TB (çok bir özelliği yok)

İnternet:
İndirme hızı: 35 Mbps.
Yükleme hızı: 6.4 Mbps.
Ping testleri: 15ping civarı.

Merhaba öncelikle Twitch dediğimiz canlı yayın platformunda düzenli olarak yayın yapmak istiyorum. Oyun ve ırl üzerine olacak sistemim ve internetim bu iş için uygun mu bilgi verir misiniz? Tabii ki ben araştırmamı yaptım ama yine de bilgi almak isterim. 2. ve en önemlisi ise kendi profilim için bir nick name lazım önerebileceğiniz kulağa hoş gelen cümle arasında rahatca zorlanmadan insanların söyliyebileceği bir isim önerirseniz sevinirim. İsmin hangi dilde olduğu önemli değil anlamı önemli ya da dediğim gibi kulağa hoş gelsin yeter. Önerdiğiniz isimlerin anlamlarını da belirtirseniz sevinirim anlamı yoksa anlamı yok yazın yeter. Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Sistem:
Ekran kartı: 2060 Super 8 GB OC.
Anakart: ASUS B450M-A.
İşlemci: Ryzen 5 3600.
RAM: 16 GB 3000MHz.
SSD: 450 GB M.2 (hızını hatırlamıyorum ama en iyilerinden diye hatırlıyorum)
Harddisk: 1TB (çok bir özelliği yok)

İnternet:
İndirme hızı: 35 Mbps.
Yükleme hızı: 6.4 Mbps.
Ping testleri: 15ping civarı.
Sistemin yalnız çok iyi keşke bana da nasip olsa bence kesinlikle yeter sistemin

Nick olarak da tavsiyem : Askan bi anlamı yok ama kullağa hoş geliyor

Sistemin yalnız çok iyi keşke bana da nasip olsa bence kesinlikle yeter sistemin.

Nick olarak da tavsiyem: Askan bir anlamı yok ama kullağa hoş geliyor.

Umarım sen daha iyisine sahip olursun reis. Bu arada isim kulağa hoş geliyor çok teşekkürler ama sanırım alınmış Twitch ismi kabul etmedi :(
Sistemin yeterli olacaktır ping in ve yükleme hızında iyi ancak nick konusunda çok kötüyüm zaten nickimi görüyorsun sana önerecek bir nick bulamadım.

Yanıtın için teşekkürler zaman ayırman bile yeter. O zaman nick arayışına devam.

Yeni konular

Geri
Yukarı